Çukurova Asansör Market Adana’da Açıldı

Türk Asansör sektörünün önde gelen markaları arasında yer alan; CE Mühendislik, Has Asansör ve Kipsan Asansör’ün güç birliği yaparak kurdukları Çukurova Asansör Market, Adana’da düzenlenen açılış töreni ile faaliyetine başladı.

CE Mühendislik, Has Asansör ve Kipsan Asansör’ün kurdukları Çukurova Asansör Market, 10 Mart 2018 tarihinde Adana’da düzenlenen açılış töreni ile faaliyetine başladı. Açılış törenine, Çukurova Asansör Market’in kurucu ortaklarının yanı sıra Adana ve Türkiye genelinde faaliyet gösteren sektör temsilcileri iştirak ettiler. 

 

Açılış töreninde bir konuşma yapan CE Mühendislik Genel Müdürü Cem Bozdağ, öncelikle davetlilere katılımlarından dolayı teşekkür ederek şöyle konuştu; “Bizler CE Mühendislik, Has Asansör ve Kipsan Asansör olarak bir güç birliğine gittik. Adana, Mersin, Gaziantep, Hatay gibi Çukurova Bölgesini kapsayan bir alanda bir asansör market açma kararı verdik. Bu bölgede faaliyet gösteren sektör temsilcilerimize daha yakından hizmet sağlayabilmek adına bu girişimde bulunduk. İnşallah bu çalışmamız herkese hayırlı uğurlu olur.”

Açılış konuşmasının ardından kurdele kesimine geçildi ve Çukurova Asansör Market’in kurucuları ve katılımcılar hep birlikte açılış kurdelesini kesti. Kurdele kesiminin ardından ise davete katılanlar ile birlikte tesis gezildi.

Rate this item
(0 votes)
Haber Servisi

Asansör Vizyon Haber Servisi

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

reklam3

Son Tweetler

@MuzafferYasar42 @ieeedumlupnarcs @RoyalCert_TR @DumlupinarOBS @dpukonsey @ieeetrsb @Dputv @GundemAsansor Muzaffer… https://t.co/UtvlZgfZWm
@MuzafferYasar42 @RoyalCert_TR @emoorgtr @bursaemo @MMOtmmob @MMOBursa @Bursad1994 @asansormuh @Bursagundemi Yaptığ… https://t.co/zoC4tOWelx
Asansör Vizyon ve Lift Vision İOS ve Android mobil uygulamaları çok yakında sanal marketlerde
Takip Et Asansor Vizyon on Twitter