Arkel Hindistan Ofisini Açtı

Türkiye’nin lider Asansör kontrol sistemleri üreticisi Arkel, Hindistan ortak girişiminin açılışını Vadodara’da 28 Mart 2018’de gerçekleştirdi.

2014 yılından bu yana, Tangent Technologies ile Hindistan’daki müşterilerine ulaşmakta olan Arkel, oluşturulan ortak girişim (Joint Venture) ile artık tüm faaliyetlerine, Arkel Electronic India Private Ltd  ünvanıyla Hindistan’daki Arkel kullanıcılarının hizmetinde olmaya devam edecek.

 

Kurulduğu 1998 ‘den bu yana, kullanıcı dostu, yenilikçi, sağlam ve uygun maliyetli kontrol sistemleri ile öne çıkan Arkel; Türkiye, Avrupa, Orta Doğu ve Afrika bölgelerinde ilk tercih edilen markalardan biri olmayı başardı. İhracatta kazandığı başarıların getirdiği güvenle, Çin’in ardından dünyanın en hızlı büyüyen ikinci asansör pazarı olan Hindistan’da gerçekleştirdiği bu ortak girişimle, global marka olma yolunda emin adımlar atmaya devam ediyor. İlk etapta, kumanda panosu sistem entegrasyonu ve dağıtım faaliyetlerine başlayacak olan firma, orta vadede komponent üretimini de hedefliyor.

 

Arkel Hindistan, Vadodara’daki yerel sistem entegrasyonları sayesinde pazar gereksinimlerini daha yakından takip ederek, yeni nesil asansör kontrol sistemi çözümlerini artık daha uygun fiyatlarla Hindistan’daki müşterilerine sunmaya devam edecek.

Rate this item
(0 votes)
Haber Servisi

Asansör Vizyon Haber Servisi

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

reklam3

Son Tweetler

@MuzafferYasar42 @ieeedumlupnarcs @RoyalCert_TR @DumlupinarOBS @dpukonsey @ieeetrsb @Dputv @GundemAsansor Muzaffer… https://t.co/UtvlZgfZWm
@MuzafferYasar42 @RoyalCert_TR @emoorgtr @bursaemo @MMOtmmob @MMOBursa @Bursad1994 @asansormuh @Bursagundemi Yaptığ… https://t.co/zoC4tOWelx
Asansör Vizyon ve Lift Vision İOS ve Android mobil uygulamaları çok yakında sanal marketlerde
Takip Et Asansor Vizyon on Twitter