Efelift Asansör Yeni Yerinde Hedef Büyüttü

Efelift Asansör Genel Koordinatörü Abidin Güler, yeni üretim tesisleri hakkında bilgi vererek, buradaki hedeflerini anlattı. Yani üretim tesislerinin kendilerini daha organize ve profesyonel bir yapıya kavuşturduğunu anlatan Abidin Güler, üretimde sağlayacakları artış ile ihracat pazarına odaklanacaklarını belirtti.

Efelift Asansör

Genel Koordinatörü Abidin Güler

"Efelift Asansör Yeni Yerinde Hedef Büyüttü"

Efelift Asansör Genel Koordinatörü Abidin Güler, yeni üretim tesisleri hakkında bilgi vererek, buradaki hedeflerini anlattı. Yani üretim tesislerinin kendilerini daha organize ve profesyonel bir yapıya kavuşturduğunu anlatan Abidin Güler, üretimde sağlayacakları artış ile ihracat pazarına odaklanacaklarını belirtti.

 

Sayın Abidin Bey, öncelikle firmanızın son dönem faaliyetlerinden kısaca bahseder misiniz?

Firmamız 2013 yılından bu yana; engelli platformu, yemek asansörü, pratik asansör kuyusu kabin ve asansör aksamları üretimi yapmakla birlikte, Hasselik Halat ve Remer Halat firmalarının yetkili satış bayiliği yapmaktadır.

 

-Yeni yeriniz ile ilgili kısaca bilgi verebilir misiniz?

Yeni yerimiz, Mimar Sinan OSB’de hizmete girdi. Yeni fabrikamız 7 bin metrekare alana sahip. Bu alan içerisinde 4 bin 800 metrekaresi kapalı alanımızı oluşturmakta. Burada yeni makina ekipmanlarımız ile ürün kalitesini arttırarak faaliyet alanlarımızı genişletmeyi hedefliyoruz. Alanımızı büyüterek bünyemize yeni ürünler katmayı ve yeni pazarlar bulmayı hedefledik.

 

- Yeni yerinizdeki hedefleriniz ve buraya taşınma amaçlarınızdan bahseder misiniz?

Yeni yerimizde daha geniş bir çalışma ortamı bulmakla birlikte, OSB imkânlarından faydalanarak, üretim sürecini hızlandırmak, kaliteyi artırmak, üreticinin olması gerektiği yerde olmak istedik. Gerek yurtiçi gerekse yurtdışından gelen müşterilerimize karşı çözüm ortaklarımızla yan yana olduğumuzu göstermek istiyoruz.

 

- Bünyenizde yer alan ürün grupları ve hizmetler hakkında bilgi vererek, üretim ve satışını yaptığınız ürünlerinizden bahseder misiniz?

Firmamızın ana kuruluş amacı; engelli platformları ile homelift üretimi ve satışıdır. Bununla beraber asansör kabini, yemek asansörü, modüler asansör kuyusu ve asansör aksamları üretimini yapmaktayız. 2018 yılı itibariyle Has Çelik ve Remer Halat bayiliklerini alarak halat satış birimlerini de bünyemize kattık.

 

- Ürün gruplarınız içerisinde satış ve pazarlama ağınız ne şekilde ilerliyor? Bunların yanında hizmet ağınızdan da bahseder misiniz?

Yılların vermiş olduğu deneyim ve tecrübe kısa süre içerisinde gerek yurt içinde gerekse yurt dışında bilinen ve tercih edilen bir maka olmamızı sağladı. Bu sürece ulaşmamızda fuarlar, dergiler, firma ziyaretleri, dost tavsiyeleri ve müşteri memnuniyeti bizim tercih sebebimiz oldu. Deneyimli pazarlama ve satış kadromuzla; doğru ürünü, kısa termin sürelerinde kaliteli bir şekilde doğru müşteriler ile buluşmasını sağladık.

 

- Firma üretim tesisinizden bahsederek, buradaki alt yapınızı bizimle paylaşabilir misiniz?

Yeni fabrikamıza taşınma sürecimizi tamamladık. Yeni yerimizde hedeflerimiz doğrultusunda ciddi bir makine yatırımı da yaptık. Son teknoloji donanım ve alt yapı ile arka planda üretime destek olduk. 7 bin metrekare alan içerisinde 4 bin 800 metrekarede üretim depolama ve sevk alanına sahibiz. Alanımız büyüyünce daha organize ve esnek çalışma biçimine geçmiş olduk. Siparişten sevkiyata bir şema belirledik. Aldığımız siparişlerin üretim planlamasını yaparak, istenen termin sürelerini de dikkate alarak hazırlanması ardından da son kontrollerinin yapılarak sevkiyata hazır hale gelmesi artık daha profesyonel bir sitemle yapılmakta.

 

- Bunların yanında ihracat faaliyetlerinize de değinerek bu konudaki çalışmalarınızı ve hedeflerinizi bize anlatabilir misiniz?

Üretimini sağlamış olduğumuz engelli sistemleri ve homelift sektöründe dünyada sayılı markalar arasındayız. Hali hazırda çalıştığımız ülkeler içerisinde; Katar, Bahreyn, Dubai, İsrail, Filistin, Kıbrıs ve Gürcistan yer almakta. Bununla birlikte yeni ülkeler için de dış ticaret birimimiz faaliyetlerine devam etmektedir.

Rate this item
(0 votes)
Haber Servisi

Asansör Vizyon Haber Servisi

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

reklam3

Son Tweetler

@MuzafferYasar42 @ieeedumlupnarcs @RoyalCert_TR @DumlupinarOBS @dpukonsey @ieeetrsb @Dputv @GundemAsansor Muzaffer… https://t.co/UtvlZgfZWm
@MuzafferYasar42 @RoyalCert_TR @emoorgtr @bursaemo @MMOtmmob @MMOBursa @Bursad1994 @asansormuh @Bursagundemi Yaptığ… https://t.co/zoC4tOWelx
Asansör Vizyon ve Lift Vision İOS ve Android mobil uygulamaları çok yakında sanal marketlerde
Takip Et Asansor Vizyon on Twitter