SAP’den, Merih Asansör’e Kurumsal Dijital Dönüşüm Ödülü

Kamu ve özel sektör firmalarının yetkililerini bir araya getiren “SAP Forum Ankara” etkinliği 15 Mart Perşembe günü gerçekleştirildi.

Bilişim, teknoloji, enerji, savunma, eğitim, hizmet gibi alanlarda faaliyet gösteren şirketlerin yöneticilerinin büyük ilgi gösterdiği etkinlikte yeni nesil dijital iş çözümleri, kurumsal kaynak planlama, kurumsal varlık yönetimi, Endüstri 4.0, büyük veri yönetimi, tedarik yönetimi, uygulama güvenliği, finansallar, bulut, e-ticaret ve analitik uygulamaları, katılımcılara aktarıldı.

 

Asansör sektöründe SAP ERP sistemini kullanan ilk firma: “Merih Asansör”

Yılın en iyi teknoloji projelerinin ödüllendirildiği SAP Forum etkinliğinde S/4Hana ile “Kurumsal Dijital Dönüşüm Projesi” Ödülüne Merih Asansör layık görüldü. Merih Asansör adına ödülü Merih Asansör Genel Müdür Yardımcısı Rasime Sazak aldı. Sazak yaptığı konuşmada asansör sektörü içerisinde Sap ERP sistemini kullanan ilk firmanın Merih Asansör olduğunu belirterek, emeği geçen herkese teşekkürlerini sundu.

 

Ödül töreninin ardından gerçekleşen “Yeni Nesil Müşteri Deneyimi ve Uygulama Örnekleri’’ panelinde deneyimlerini anlatan şirketler arasında bulunan Merih Asansör, neden SAP’yi tercih ettikleri konusunda bilgi verip, dönüşüm sürecindeki deneyimlerini paylaştı.

Kurumsal Yapı

Tamamen Dijitalleşti

Asansör kapı ve kabin üretimindeki faaliyetleriyle Türkiye sanayisinin önemli kuruluşlarından biri olan Merih Asansör, bilgi teknolojileri ile yenilenme ve kurumsallaşmanın önemli bir aşaması olan SAP HANA dönüşümünü tamamladı. 2018 yılı itibari ile canlı kullanımına geçen Merih Asansör, kurumsal yapısını tamamen dijitalleştirerek tüm üretim sistemini SAP teknolojisi ile bütünleştirdi.

 

İş süreçlerini eşzamanlı ve sorunsuz yürütülmesi için SAP sistemini tercih eden Merih Asansör’ün, müşterilerinin ihtiyaç ve beklentilerini güvenilir, kalıcı ve yenilikçi bir iş birliğiyle karşılamak ve en yüksek katma değeri almalarını sağlama hedefiyle çalışmalarına devam edecektir.

Rate this item
(0 votes)
Haber Servisi

Asansör Vizyon Haber Servisi

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

reklam3

Son Tweetler

@MuzafferYasar42 @ieeedumlupnarcs @RoyalCert_TR @DumlupinarOBS @dpukonsey @ieeetrsb @Dputv @GundemAsansor Muzaffer… https://t.co/UtvlZgfZWm
@MuzafferYasar42 @RoyalCert_TR @emoorgtr @bursaemo @MMOtmmob @MMOBursa @Bursad1994 @asansormuh @Bursagundemi Yaptığ… https://t.co/zoC4tOWelx
Asansör Vizyon ve Lift Vision İOS ve Android mobil uygulamaları çok yakında sanal marketlerde
Takip Et Asansor Vizyon on Twitter