RoyalCert, Muş Belediyesi’nde “Asansör Bilgilendirme Paneli” Düzenledi

Ülkemizin önde gelen A tipi muayene kuruşlarından RoyalCert, hızla büyümeye devam ediyor. Yetkili olduğu belediyeler arasına; Muş, Hasköy, Tatvan, Varto’yu da ekleyen RoyalCert, bölgede hız kesmeden çalışmalarına başladı.ettiler. Ziyarette duygusal anlar yaşanırken Royalcert çalışanları huzurevi sakinlerine hediyeler sundular.

Muş Belediyesi ile “Asansör Bilgilendirme Paneli” düzenleyen Royalcert, bölgede faaliyet gösteren sektör paydaşlarını bilgilendirdi. Muş Belediyesi ev sahipliğinde belediye meclis salonunda tamamlanan “Asansör Yönetmeliği ve Tebliğler” konulu panel, Royalcert Bölge Müdürü Serhat Mayar’ın sunumu ile gerçekleştirildi. Panele, başta Muş ve çevre iller olmak üzere, çok sayıda asansör firması, belediye yetkilisi, Çevre Şehircilik Bakanlığı temsilcileri, Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı İl Müdürlüğü yetkilileri, yapı denetim firmaları, mimarlar ve yöneticiler katıldı.

 

Gerçekleşen panelde; yönetmelikler, tebliğler, standartlar, sektör bileşenlerinin sorumlulukları, sektörün problemleri  gibi başlıca konular konuşuldu ve çözüm yolları arandı. Panel sonunda görüşleri alınan katılımcılar son derece mutlu olduklarını ve bu bölgede ilk defa gerçekleştirilen bu tarz organizasyonların daha fazla yapılmasını dilediklerini söylediler. Ziyaretçiler bu tarz organizasyonlar neticesinde bölgede daha güvenli asansör üretileceğini, sektörel açıdan da farkındalık kazanacaklarını belirttiler.

Rate this item
(0 votes)
Haber Servisi

Asansör Vizyon Haber Servisi

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

reklam3

Son Tweetler

https://t.co/Mg7xhSBdND 1998 yılından bu yana asansör sektöründe adından kalite ve güvenle söz ettiren AH&MET Asans… https://t.co/AfQAID3PdI
https://t.co/BLWu4X3bsA
https://t.co/LPUBCcf9OP
Takip Et Asansor Vizyon on Twitter