ÖZRAY ASANSÖR RAY SİSTEMLERİ, KONUKLARINI ‘ETHCI STEAKHOUSE’DA AĞIRLADI

ÖZRAY Asansör Ray Sistemleri, INELEX 2018 Asansör ve Asansör Teknolojileri Fuarı’nı ziyaret eden müşteri ve konuklarını İzmir Narlıdere’de bulunan 'Etchi Steakhouse’da ağırladı.

ÖZRAY Asansör Ray Sistemleri, INELEX 2018 Asansör ve Asansör Teknolojileri Fuarı’nın ikinci günü 27 Nisan Cuma akşamı, fuarı ziyaret eden müşterilerini ve konuklarını ‘Etchi Steakhouse’da düzenlediği akşam yemeğinde ağırladı.

 

ÖZRAY Asansör Genel Müdürü Burak Özdaş ev sahipliğnde düzenlenen programda konuklar sohbet eşliğinde akşam yemeklerini yedi.

 

1988 yılında kurulan ve asansör rayı üretimi yapan Özray İzmir’deki fabrikasında faaliyetlerini sürdürüyor. Bugün için ayda 100 bin metrekare  toplam üretim hacmine ulaşan ÖZRAY, Türkiye genelinde Edirne’den Kars’a, Sinop’tan Hatay’a kadar ürünlerin ulaştırıyor.

Rate this item
(0 votes)
Haber Servisi

Asansör Vizyon Haber Servisi

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

reklam3

Son Tweetler

@MuzafferYasar42 @ieeedumlupnarcs @RoyalCert_TR @DumlupinarOBS @dpukonsey @ieeetrsb @Dputv @GundemAsansor Muzaffer… https://t.co/UtvlZgfZWm
@MuzafferYasar42 @RoyalCert_TR @emoorgtr @bursaemo @MMOtmmob @MMOBursa @Bursad1994 @asansormuh @Bursagundemi Yaptığ… https://t.co/zoC4tOWelx
Asansör Vizyon ve Lift Vision İOS ve Android mobil uygulamaları çok yakında sanal marketlerde
Takip Et Asansor Vizyon on Twitter