ARKEL DİŞLİSİZ MOTOR ÜRETİMİNE BAŞLADI…

Türkiye’nin lider asansör kontrol sistemleri üreticilerinden Arkel, dişlisiz asansör motoru üretimine ve satışına başladı. Arkel ilk etapta senede 2000 adet olarak üretim planlıyor. Türkiye’nin lider Asansör kontrol sistemleri üreticisi Arkel, Dişlisiz Asansör Motoru üretimine ve satışına başladı.

 

Kurulduğu 1998 yılından bu yana, kullanıcı dostu, yenilikçi, sağlam ve uygun maliyetli kontrol sistemleri ile öne çıkan Arkel, üretimine ve satışına başladığı yeni ürünü Arkel Dişlisiz Asansör Motor serisini ürün gamına ekledi.

 

İlk başta 320 kilogramdan 1250 kilograma kadar 13 farklı ürün seçeneğiyle müşterilerine hizmet vermeyi hedefleyen Arkel, kendi bünyesinde ürettiği yüksek randımanlı senkron motorlarını ADrive ve Arcode ürünleriyle birlikte optimize ederek montaj veya bakım yapan müşterilerinin takip etmek zorunda oldukları parametreleri ortadan kaldırıyor.

 

Bu şekilde Arkel, müşterilerinin zamandan tasarruf etmelerini sağlayarak, daha konforlu ve güvenli bir sistem oluşturmayı hedefliyor.

 

Konu ile ilgili Arkel CTO ‘su Zeki Alyanak, “Dişlisiz motorda ürünlerimizi pazara sunmaya başladık. İlk etapta senede 2000 adet olarak üretim yapmayı öngörüyoruz. Hedefimiz öncelikle iç pazar olmakla birlikte ilk ürünlerimizi yurtdışından gelen talepler doğrultusunda ihraç etmeye de başlamak.” dedi.

Rate this item
(0 votes)
Haber Servisi

Asansör Vizyon Haber Servisi

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

reklam3

Son Tweetler

@MuzafferYasar42 @ieeedumlupnarcs @RoyalCert_TR @DumlupinarOBS @dpukonsey @ieeetrsb @Dputv @GundemAsansor Muzaffer… https://t.co/UtvlZgfZWm
@MuzafferYasar42 @RoyalCert_TR @emoorgtr @bursaemo @MMOtmmob @MMOBursa @Bursad1994 @asansormuh @Bursagundemi Yaptığ… https://t.co/zoC4tOWelx
Asansör Vizyon ve Lift Vision İOS ve Android mobil uygulamaları çok yakında sanal marketlerde
Takip Et Asansor Vizyon on Twitter