HASAN ÖZDEMİR: “ADIM ADIM ZİRVEYE TIRMANIYORUZ”

2013 yılında markalaşma yolunda olduklarını söyleyen Stof Asansör Genel Müdürü Hasan Özdemir, “Konya’nın önde gelen asansör firmalarından biri olan Stof Asansör olarak, genç ve dinamik bir aileyiz. Asansör sektöründe ‘bayi firma’ misyonunu başarı ile sürdürmeye devam ederken İstanbul’da da ‘biz varız’ demeyi tercih ettik.” dedi.

Stof Asansör İstanbul’da biz de varız dedi. “Stof Asansör paket malzeme satışı ve üretimi alanında Türkiye’nin dört bir yanında ismimizden söz ettiriyor” diyen Özdemir, “Dünya pazarında söz sahibi olmayı kendimize amaç edinmişken, İstanbul’da faaliyet göstermeye başlamamız tesadüf değil elbette. Misyonumuzu sektördeki değişime, müşteri ya da aracısı olduğu ortaklıklara bağlı olarak sıklıkla farklılaştırmamız da Stof’un çağa ayak uyduran bir marka olduğunun en büyük kanıtı.

 

İstanbul’un firmamıza değer katacağıve beklentilerimizi karşılayacağı konusunda iddialı bir duruşa sahibiz. Stof, bu iddialı duruşunu genç ama bir o kadar da profesyonel bir firma profili ile güçlendiriyor. Müşteri beklentilerini göz önüne alarak tedarikini sağladığımız markalarla el sıkışırken, “önce güvenlik” ilkesiyle ince eleyip sık dokuyoruz. Stof Asansör’ün İstanbul’a güçlü bir giriş yaptığını söyleyebiliriz.

 

Rakip yoğunluğunun, sektör rekabetinin en üst seviyelerde olduğu İstanbul, Stof için zorlayıcı bir alan değil. Çünkü Konya’da doğan bir marka olmamıza rağmen Konya ile sınırlı kalmamış, yurt içi ve yurt dışında kurduğumuz güçlü bağlar ile zaten yıllardır doğru atılımlar yapmaya devam eden bir firma Stof Asansör.  Hal böyle olunca asıl İstanbul sektöründe yer almaması garip karşılanırdı.

 

Son olarak, çağımızın teknolojik yapısına uygun adımlar atarak yoluna ilerleyen Stof Asansör’ün,  uzun süreçte dünya genelinde önemli bir şirket haline geldiğini de hep birlikte göreceğiz.” şeklinde konuştu.

Rate this item
(0 votes)
Haber Servisi

Asansör Vizyon Haber Servisi

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

reklam3

Son Tweetler

@MuzafferYasar42 @ieeedumlupnarcs @RoyalCert_TR @DumlupinarOBS @dpukonsey @ieeetrsb @Dputv @GundemAsansor Muzaffer… https://t.co/UtvlZgfZWm
@MuzafferYasar42 @RoyalCert_TR @emoorgtr @bursaemo @MMOtmmob @MMOBursa @Bursad1994 @asansormuh @Bursagundemi Yaptığ… https://t.co/zoC4tOWelx
Asansör Vizyon ve Lift Vision İOS ve Android mobil uygulamaları çok yakında sanal marketlerde
Takip Et Asansor Vizyon on Twitter