MERİH ASANSÖR, SANAYİ VE TEKNOLOJİ BAKANI MUSTAFA VARANK’I AĞIRLADI

TEKNOLOJİ BAKANI MUSTAFA VARANK’ı AĞIRLADI

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank ile beraberindeki heyet 12 Eylül Çarşamba günü Başkent Organize Sanayi Bölgesi ziyareti esnasında Merih Asansör’ün konuğu oldu

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, sanayiciye yönelik 16 maddelik destek paketi kapsamında ithal ara mallarının yerlileştirilmesiyle ilgili bir program dahilinde çalıştıklarını belirterek, “Hangi ürünleri nasıl yerlileştirebiliriz, ne tip katkılarla bu ürünlerin Türkiye’de üretilmesini sağlayabiliriz? Bu konuda çalışmalarımız devam ediyor” dedi.

 

Temelli’deki Başkent Organize Sanayi Bölgesi’ni (Başkent OSB) ziyaret eden Varank, OSB Başkanı Şadi Türk’ten sanayicilerin taleplerine ilişkin bilgi aldı. Daha sonra asansör alanında yerli üretim yapan ve asansör otomatik kat ve kabin kapıları, kabin ve komple asansör sistemleri üreticisi olan Merih Asansör’ü gezen Varank, burada çalışanlarla sohbet etti.

 

İncelemelerinin ardından gazetecilerin sorularını yanıtlayan Varank, sanayicilerin sorunlarını dinlemek ve Bakanlık olarak onlara nasıl yardımcı olabileceklerini belirlemek amacıyla ziyareti gerçekleştirdiklerini söyledi.

 

Rate this item
(0 votes)
Haber Servisi

Asansör Vizyon Haber Servisi

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

reklam3

Son Tweetler

den/dan Instagram
Hayırlı bayramlar... https://t.co/QENKy5mQyi
den/dan Instagram
Kurban Bayramınız Kutlu Olsun😊 . . . . . . . . . . . . . #asansörvizyondergisi #liftvision #iyibayramlar… https://t.co/u6lEJjveWB
https://t.co/0HYiCqffwA
Takip Et Asansor Vizyon on Twitter