SANAYİ VE TEKNOLOJİ BAKANLIĞI, AYBEY ELEKTRONİK’İ AR-GE MERKEZİ OLARAK TESCİL ETTİ

Asansör sektöründe birçok ilke ve yeniliğe imza atan Aybey Elektronik, Nisan ayı itibariyle Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından Ar-Ge merkezi olarak tescil edildi

Asansör sektöründe devrim yaratan, birçok ilke ve yeniliğe imza atan Aybey Elektronik, Nisan ayı itibariyle Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından Ar-Ge merkezi olarak tescil edildi.

 

Türkiye genelinde yaklaşık 120 çalışanıyla sektörün ihtiyaçlarına inovatif çözümler getiren Aybey Elektronik, çalışan sayısını yükseltmeyi, Ar-Ge merkezi yatırımlarına hız kesmeden devam etmeyi hedefliyor.

 

Firma yetkililerinin yaptığı açıklamada; “Aybey Elektronik olarak, Ar-Ge çalışmalarıyla asansör elektroniğinde ülkemiz ekonomisine katma değer salayacak ve uluslararası pazarda rekabet gücümüzü arttıracak, ileri teknoloji içeren ürünlerin üretimini gerçekleştiriyoruz. Hedef pazarlar için farklı ürün gruplarına sahip olan firmamız, Ar-Ge merkezinde geliştirdiği ürünlerin ihracatını arttırmak adına da çalışmalarına devam ediyor.

 

Aybey Elektronik, Türkiye’de teknolojiyi daha üst seviyelere taşıyabilmek ve gelişime ivme kazandırabilmek için gerçekleştirdiği üretim ve pazarlama çalışmalarıyla ülke ekonomisine katkıda bulunmayı kendine vizyon olarak belirlemiştir.” ifadelerine yer verildi.

Rate this item
(0 votes)
Haber Servisi

Asansör Vizyon Haber Servisi

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

reklam3

Son Tweetler

https://t.co/0cfns2Z2kz
https://t.co/PHF4u8Z7BK https://t.co/Y3m7vTM81F
RT @RHisarciklioglu: Bugünün küçük parmakları bir gün Türkiye’nin geleceğine imza atacaklar. TOBB ile Oda ve Borsalar olarak ihtiyaç sahibi…
Takip Et Asansor Vizyon on Twitter