ROYALCERT, EN 81-20/50 EĞİTİMİ DÜZENLEDİ

RoyalCert, 27 Eylül Perşembe günü, Bursa’da EN 81-20/50 eğitimi düzenledi.

RoyalCert, 27 Eylül Perşembe günü, Bursa’da EN 81-20/50 eğitimi düzenledi. Eğitime Bursa ve Balıkesir’e bağlı on iki farklı belediyede, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürlüğü ile Bursa İl Milli Eğitim-İl Enerji Biriminde görevli elektrik mühendisleri, makine mühendisleri ve teknikerler katıldı.

 

Eğitimde konuşmacı olarak yer alan RoyalCert Bölge Müdürü Muzaffer Yaşar, “Hem belediyelerde hem de sahada çalışan arkadaşlarımız asansör sektöründe aynı sorunlar ile karşılaşıyorlar. Yaşanan tüm sorunlara ortak bir dilden doğru cevaplar verilirse hem belediyedeki hem de sahadaki çalışan teknik ekipler için güzel sonuçlar ortaya çıkacağını düşünüyoruz.” dedi.

 

Eğitim ve toplantıların devam etmesinin gerekliliğine de değinen Muzaffer Yaşar; “Ülkemizin her şehrinde, her bölgesinde sektörümüz ile igili konularda toplantılar düzenleyerek paydaşların bu tür toplantılarda fikir alışverişinde bulunmaları asansör sektörünün daha da ileriye gitmesi için bir gerekliliktir.” dedi.

 

Eğitim sonunda tüm katılımcılara sertifika verildi.

Rate this item
(0 votes)
Haber Servisi

Asansör Vizyon Haber Servisi

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

reklam3

Son Tweetler

den/dan Instagram
Hayırlı bayramlar... https://t.co/QENKy5mQyi
den/dan Instagram
Kurban Bayramınız Kutlu Olsun😊 . . . . . . . . . . . . . #asansörvizyondergisi #liftvision #iyibayramlar… https://t.co/u6lEJjveWB
https://t.co/0HYiCqffwA
Takip Et Asansor Vizyon on Twitter