ÇAĞIN AVRUPA’YA İHRACATA AĞIRLIK VERİYOR!..

Çağın Asansör İmalat Limited Şirketi yurt içi inşaat sektöründeki durağanlığın da etkisiyle, ihracat çalışmalarına hız verdi. 

Çağın Asansör İmalat Limited Şirketi yurt içi inşaat sektöründeki durağanlığın da etkisiyle,         ihracat çalışmalarına hız verdi. 

Sincan Yenikent’teki fabrikasında asansör kabin ve kapıları imalatı yapmakta olan Çağın Asansör pazar payının büyük bir kısmını yurt içi talepleri oluşturmakla birlikte, özellikle Avrupa ülkelerinden gelen asansör kabini ve kapısı taleplerine de olumlu cevap vermek suretiyle ihracata ağırlık veriyor.

 

Çağın Asansör, ihraç edilen söz konusu ürünlerin üzerinde “Türkiye” logosunu kullanıyor. Türkiye logosu, Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından kamuoyuna “Bu tasarım ve ‘Gücü Keşfet’ sloganı yeni Türkiye’nin özgüveninin simgesidir, özgüveninin sloganıdır.” sözleriyle tanıtılmıştı.

Firma’dan bir yetkili; ülkemizin asansör sektöründe pek çok Avrupa ülkesinden önde olduğunu, ülkemizde ve sektörde yaşanan ekonomik sıkıntıların, yerli firmaların yurt dışına açılmaları için bir fırsat sunabileceğini, bunun da ülkemizdeki inşaat ve asansör sektörüne, dolayısıyla da ülkemiz ekonomisine olumlu katkıları olacağını  belirterek ilave etti: “Firmamız, imalatını yaptığı asansör kabin ve kapılarının ihracatını yaparak sadece Avrupalıları Çağın kalitesiyle tanıştırmakla kalmayıp, bununla beraber ülkemizi de Avrupa’ya en güzel şekilde tanıtmaktadır.”

Rate this item
(0 votes)
Haber Servisi

Asansör Vizyon Haber Servisi

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

reklam3

Son Tweetler

den/dan Instagram
Hayırlı bayramlar... https://t.co/QENKy5mQyi
den/dan Instagram
Kurban Bayramınız Kutlu Olsun😊 . . . . . . . . . . . . . #asansörvizyondergisi #liftvision #iyibayramlar… https://t.co/u6lEJjveWB
https://t.co/0HYiCqffwA
Takip Et Asansor Vizyon on Twitter