BRM ELEKTRONİK, YENİ ÜRÜNLERİNİ AVRASYA ASANSÖR FUARI'NDA SERGİLEYECEK

Geçtiğimiz yıl asansör sektöründe 81/28'e uyumlu çift yönlü acil haberleşme sistemi üretmek üzere kurulan BRM Elektronik Ltd. Şti., Ar-Ge çalışmalarını tamamladığı yeni ürünlerini Avrasya Asansör Fuarı'nda sergileyecek.


 Asansör sektöründe 81/28'e uyumlu çift yönlü acil haberleşme sistemi üretmek üzere kurulan BRM Elektronik Ltd. Şti. yeni ürünlerinin Ar-Ge çalışmasını tamamladı. Şirketin Kurucu Ortağı ve İmalat, Ar-Ge Bölüm Şefi Tuba Pireci, “2018 yılında kurulan şirketimiz asansör sektörünün 81/28’e uyumlu çift yönlü acil haberleşme sistemi ihtiyacını karşılamak üzere yola çıktı. 81/28’e uyumlu çift yönlü acil haberleşme sistemimizin yanı sıra, IOT ve Endüstri 4.0’a uygun olarak geliştirdiğimiz ürün takip ve arıza takip sistemlerimizle birlikte 20-23 Mart 2019 tarihleri arasında, CNR EXPO Yeşilköy’de düzenlenen Avrasya Asansör Fuarı’ndayız.

Fuarda sergileyeceğimiz ürünlerimiz; zaman, maliyet, iş yükünü hafifletilmesi, personel ve iş takibi gibi pek çok konuda kullanıcılarına avantaj sağlayacak. Ürün ve arıza takip sistemimizle asansör sektörünü daha iyi bir konuma taşımayı hedefliyoruz.” diyerek ürünlerinin Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından hayta geçirilmesi planlanan ‘Online Asansör Takip Sistemi’ne de cevap verebilecek nitelikte olduğunu, BRM Elektronik olarak bu göreve talip olduklarını söyledi.

 

BRM ürünlerini Türkiye satışlarının yanısıra dış pazarlara da açıldığını kaydeden Pireci, Fransa, İsveç, Hırvatistan ve Tunus’ta ürünlerinin kullanılmaya başladığını ifade etti. 2019 yılı sonu itibariyle üretimlerinin yüzde 30’luk kısmını ihracata ayırmayı hedeflediklerini söyleyen Pireci şu bilgileri aktardı; “Yurtiçinde sektörün önde gelen 50’ye yakın firma ile bayi ağı kurduk. Argeset Elektronik ile yapmış olduğumuz özel bir çalışma ile Argeset’in kabin içi butonyer sistemlerinde BRM kabin içi modülü standart hale getirdik. Ametal ile de aynı tarzda bir çalışma yürütüyoruz ve Avrasya Asansör Fuarı’na kadar bu çalışmayı tamamlamayı amaçlıyoruz.

 

Yeni ürünlerimiz olan BRM 530N ve BRM 530D modellerimizi Mart ayı itibariyle piyasaya sunmuş olacağız.

 

Yeni ürünlerimiz ile birlikte alanımıza birçok yeni özellik getiriyoruz.

 

Makine dairesinden kabin üstüne ve kuyu dibine inen kablo sayımızı 3’e düşürdük. Bu değişiklikle fazla kablo kullanımının önüne geçtiğimiz gibi eski asansörlere de rahatça takılabilecek bir sistem geliştirdik.

 

Dijital ekranımız ile kurulum ve cihaz uyarıları bakımından rahat ve kolay kullanım imkanı yakaladık.

 En önemli yeniliklerimizden biri ise; aynı kuyuda bulunan iki asansörü BRM 530D modelimiz ile tek cihazla çalıştırabilmemiz oldu. Böylece hem müşterilerimize hem de iki adet sim kart yerine tek sim kart ihtiyacı ile son kullanıcılarımıza maliyet avantajı sağlamış olduk.

 

Asansör ana kartı ile haberleşme modülü eklenen yeni seri ürünlerimizde, tüm anakart üreticileri ile yapabileceğimiz protokol çerçevesinde arızaların ve asansörlerin durum takibini yapabilecek bir sistemin alt yapısını kurduk. Bu konu ile ilgili olarak da anakart üreticilerimiz ile görüşmelere başladık. Planlamalarımıza göre Nisan ayı itibari ile yazılımlarımız sistemler yüklenmeye hazır hale gelecek.

 

Diğer ürün çeşitlerimiz, ürünlerimizin özellikleri ve bayi ağımız ile ilgili ayrıntılı bilgi almak isteyen firmalarımız www.brmelektronik.com adresinden web sitemizi ziyaret edebilirler.

 

Ayrıca Asansör Çağrı Merkezi ve Kurtarma Servisi Lift-Asist ile BRM Elektronik arasında ürün partnerliği anlaşması yaptık. Türkcell’in çıkarmış olduğu asansörlere özel sim kart ile Lift-Asist’in maliyet avantajının birleştiği sistem de asansör firmalarımıza yeni bir yaklaşım getiriyor.

Müşterilerimiz Lift-Asist’in sunduğu avantajlar için Lift-Asist ile de bağlantıya geçebilirler.

 

Dergini aracılığıyla Avrasya Asansör Fuarı’nda bulunan standımıza ve yapacağımız 81/28 Eğitim seminerimize tüm okurlarınızı davet etmek istiyorum. Fuarda görüşmek üzere...”

Rate this item
(0 votes)
Haber Servisi

Asansör Vizyon Haber Servisi

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

reklam3

Son Tweetler

Yeni sayımız dağıtımda... https://t.co/d3MTwuT2wo
den/dan Instagram
Yeni sayımız yolda... https://t.co/VJMxkCluG4
16-18 Mart 2020'de Cezayir'deyiz https://t.co/MA2iaImwPi
Takip Et Asansor Vizyon on Twitter