FUPA ASANSÖR, YENİ YÜZÜ İLE 2019 İSTANBUL ASANSÖR FUARI’NDAYDI

1988 yılında kurulan ve günümüze kadar geçen süreç içinde sürekli büyüyerek pazar yapıcı konumuna gelen Fupa Asansör A.Ş. yeni kurumsal yüzü ile 2019 Asansör İstanbul Fuarı'nın en görkemli standlarından biriydi.

1988 yılında kurulan ve günümüze kadar geçen süreç içinde sürekli büyüyerek şimdilerde pazar yapıcı konumuna ulaşan FUPA Asansör A.Ş., yeni kurumsal yüzü ile 2019 Asansör İstanbul Fuarı’nın en görkemli stantlarından biriydi.

Kurulduğu tarihten beri kullanmış olduğu logosunu ve kurumsal renklerini hüzünlü bir şekilde başarılı geçmişindeki albümlere terk eden FUPA A.Ş., yeni kurumsal kimliği ile oldukça fazla beğeni topladı.

FUPA yetkililerinden aldığımız bilgiye göre; yaklaşık 100’e yakın grafik ve marka tasarımcısının katıldığı ödüllü bir yarışma düzenleyen FUPA yönetimi, uzun bir değerlendirme sonucunda yeni kurumsal kimliğini ve renklerini seçerek Asansör İstanbul Fuarı sürecinde lansmanını yaptı.

Bir çok dünya markasının Türkiye ve Ortadoğu temsilciliğini yapan FUPA A.Ş., bu kimliğini yeni logosuna da yansıttı. FUPA A.Ş.’nin yeni logosu eski logosunun modernize edilmiş başka bir versiyonu da aslında. Dikkat edildiğinde geçmişi de içinde barındırıyor. Ancak geometrik hatları ve renkleri ile ileriye yönelik anlam yüklü mesajları da içinde taşıyor.

Fuar süresince FUPA A.Ş.’nin yeni kurumsal kimliğinin ve renklerinin çalışan personellerinin de kıyafetlerinde taşıyor olması ayrıca beğeni topladı. Sarı, antrasit ve beyazın kombinasyonu FUPA A.Ş.’nin stant tasarımlarında da net bir şekilde göze çarpıyordu.

Sadece kurumsal kimliği değişmemişti FUPA A.Ş.’nin. Yeni ürün gruplarında inovasyonu ön planda tutarak üretilmiş olan kabinler, vakum asansörü, test cihazları, yeni makine ve kapı modelleri FUPA A.Ş.’nin standını fuarın içinde ayrı bir fuara dönüştürmüştü.

FUPA A.Ş.’nin standının en ilgi çeken bölümlerinden biri de dev LED ekranlarda boy gösteren yeni fabrika inşaatları ve özellikle 90 m’lik yüksekliği ile 4m/s hıza kadar olan asansörlerin testine olanak sağlayan Türkiye’nin tartışmasız en uzun ve Avrupa’nın da en yüksek test kuleleri arasında yer alan asansör test kulesiydi. Gebze Dilovası’nda inşaatı hızla devam eden ve yılın ikinci yarısında hizmete girecek olan yeni üretim ve lojistik tesisleri FUPA A.Ş.’den beklentileri de daha üst düzeye taşımıştı.

FUPA A.Ş.’nin fuar stantları ise en ince detaylara kadar düşünülerek tasarlanmıştı. Tüm fuar süresince yaklaşık 3 bin kişinin ve en az bin yabancı ve yerli firmanın ziyaret ettiği FUPA A.Ş.’nin standı güler yüzlü, cana yakın ve teknik donanımlı personeli ve yönetim kadrolarıyla birlikte istisnasız her ziyaretçisiyle yakinen ilgilendi ve stantlarında misafir etti. Aralıksız ikram servislerinin de üst düzeyde sınırsız bir şekilde gerçekleştirildiği fuar süresince özellikle yabancı ülkelerden gelen misafirlerin renkli vakitler geçirmelerine zemin oluşturdu.

Bol bol hatıra resimlerinin de çekildiği FUPA A.Ş. standı, fuarın en ilgi çeken standıydı. Özellikle fuarın ikinci akşamı Hilton’da gerçekleştirilen gala yemeğine katılan 300 misafir kaliteli bir ortamda gece boyunca neşeli dakikalar geçirdiler.

Geleneksel bir hale gelmiş olan FUPA A.Ş. Gala Yemeği bu yıl daha özenle hazırlanmıştı. Tüm misafirler sadece müşteriler veya aday müşterilerden ibaret değildi. Yine her fuar yemeğinde olduğu gibi yerli ve yabancı tedarikçileri de FUPA A.Ş. ve ailesi ile beraberdi. Çok sıcak ve eğlenceli dakikaların geçirildiği gecede birçok ülkeden misafir bulunurken, hepsine hitap edebilecek bir müzik repertuarı hazırlanmış olması ayrı bir jest olarak algılandı. Yine yeni kurumsal kimlik öğeleri geceye ayrı bir güzellik katmıştı.

Fuar sonrası FUPA A.Ş. yetkilileri ile yapmış olduğumuz görüşmede, fuarın özellikle yabancı müşteri kazanımı itibariyle çok verimli geçtiği belirtilirken iç piyasada da özellikle montajcı firmaların ilgisinin çok yoğun olduğu ifade edildi.

Rate this item
(0 votes)
Haber Servisi

Asansör Vizyon Haber Servisi

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

reklam3

Son Tweetler

den/dan Instagram
Az önce bir fotoğraf paylaştı https://t.co/6S77FEfcNG
https://t.co/wBYsY4dQRc
19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramımız kutlu olsun. https://t.co/5pfeNlrAZl
Takip Et Asansor Vizyon on Twitter