ARCUBE İLE GELECEK ŞEKİL DEĞİŞTİRİYOR

Arkel Elektrik Elektronik İstanbul Asansör Fuarı’nda yeni ürünü monoblok asansör kontrol ünitesi Arcube’ün lansmanını yaptı. Kompakt dizaynı, STO fonksiyonlu kontaktörsüz tasarımı ve çok daha az yer kaplayan eşsiz yapısı ile yeni Arcube, Arkel’in bugüne kadar geliştirmiş olduğu yeni nesil monoblok asansör kontrol ünitesi olarak ön plana çıkıyor.

Arkel Elektrik Elektronik İstanbul Asansör Fuarı’nda yeni ürünü monoblok asansör kontrol ünitesi Arcube’ün lansmanını yaptı. Kompakt dizaynı, STO fonksiyonlu kontaktörsüz tasarımı ve çok daha az yer kaplayan eşsiz yapısı ile yeni Arcube, Arkel’in bugüne kadar geliştirmiş olduğu yeni nesil monoblok asansör kontrol ünitesi olarak ön plana çıkıyor. Lansmanda açılış konuşmasını yapan Arkel Elektrik Elektronik Ceo’su Cenk Ceylan, “Yıllardır güçlü AR-GE’si, tamamen özgün tasarım ve imalatıyla şirketimiz, geliştirdiği ürün ve sistemlerde her daim asansör sektörünün ihtiyaçlarını, beklentilerini, geri bildirimlerini dinleyerek ve buradan aldığı bilgilerle hep daha iyi, daha performanslı ve daha yenilikçi ürünleri ve sistemleri hayata geçirmiştir.” dedi.

Yoğun katılımın gerçekleştiği lansman sırasında Arcube hakkında teknik sunum yapan Arkel Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Melih Küçükçalık, “Arcube, asansör sektörünün istediği, ihtiyaç duyduğu düşük maliyet ve yüksek performans beklentilerini karşılamak üzere tasarlandı. Artık makine dairesiz asansörler yavaş yavaş bütün dünyada tercih ediliyor. Amacımız asansörlerin kullandıkları panoları bir şekilde hafifletmek, ufaltmak ve her parçayı bir kutu içinde toplayıp bunu piyasa verebilmek’’ diye konuştu.

İşte Arkel’in Yeni Ürünü…
Arcube
Arkel’in yeni monoblok asansör kontrol ünitesi Arcube, bir asansör kontrol panelinden beklediğiniz tüm ihtiyaçları (VVVF Sürücü, Kontrol kartı, Kurtarma fonksiyonu ve elektrik şalt malzemeleri) kusursuz bir şekilde karşılamakta.

Özellikleri:
• EN 81-20 uyumlu
• 16 durağa kadar destekleme
• 1,75 m/s maksimum kabin hızı
• 4 kW, 5,5 kW, 7,5 kW, 11 kW ile 4 farklı güç seçeneği
• Kabinde ve kuyuda seri ya da paralel tesisat kullanabilme
• Senkron ve Asenkron makine ile çalışabilme özelliği
• Kusursuz motor sürüşü ve direkt duruş fonksiyonu

Modern tasarımı ve sahip olduğu özellikleriyle inovatif bir ürün olan Arcube, asansör sektörüne getirdiği yenilik ile adından sıkça söz ettireceğe benziyor.

Rate this item
(0 votes)
Haber Servisi

Asansör Vizyon Haber Servisi

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

reklam3

Son Tweetler

https://t.co/0cfns2Z2kz
https://t.co/PHF4u8Z7BK https://t.co/Y3m7vTM81F
RT @RHisarciklioglu: Bugünün küçük parmakları bir gün Türkiye’nin geleceğine imza atacaklar. TOBB ile Oda ve Borsalar olarak ihtiyaç sahibi…
Takip Et Asansor Vizyon on Twitter