VİTAL GRUP, YENİ YERİNDE

2012 yılından bu yana asansör sektöründe otomatik kapı sistemleri ve kabin üreten Vital Grup Asansör Sistemleri, yeni fabrikasına taşındı. 

2012 yılından bu yana asansör sektöründe otomatik kapı sistemleri ve kabin üreten Vital Grup Asansör Sistemleri, yeni fabrikasına taşındı. Vital Grup Asansör Sistemleri Yönetim Kurulu Başkanı Sadık Muharrem Güden, “Konya 3. Organize Sanayi Bölgesinde 8 bin metrekaresi kapalı olmak üzere toplam 12 bin metrekarelik bir alana sahip olan yeni tesisimizde gerek iç gerekse dış pazar faaliyetlerimizi arttırarak sürdüreceğiz” dedi.

2012 yılında dört ortaklı olarak kurulan Vital Grup Asansör Sistemleri’nin Yönetim Kurulu Başkanı Sadık Muharrem Güden, “Bugün beş ortağımızla, edindiğimiz tecrübe, işimize verdiğimiz ehemmiyet ve kaliteye verdiğimiz değer sayesinde 50’den fazla ülkeye ihracat yapar hale geldik. Oluşan müşteri taleplerini karşılamak üzere üretim kapasitemizi arttırma gereği duyduk. Daha kaliteli ve daha hızlı hizmet verebilmek için, gerekli altyapı ve üretim standartlarını ihtiyaç düzeyinde sürekli arttırmak gerekir. Üretimin her aşamasında ve sonrasında teknik desteğe son derece önem veren Vital Grup Asansör Sistemleri Ar-Ge çalışmalarına müşteri memnuniyetini de dikkate alarak yön vermektedir. Taleplere yetişebilmek için 3. Organize Sanayi Bölgesinde 8 bin metrekaresi kapalı olmak üzere 12 bin metrekare yeni fabrikamıza taşınma işlemlerimizi tamamladık” diye konuştu.

Sadık Güden sözlerini; “Öz sermayemizle başladığımız yatırımlarımızı sürekli geliştirmeye çalıştık. Asansör otomatik kapıları ve kabin üretimi yapıyoruz. Kazancımızı kişisel yatırımlar yerine işimizle ilgili yatırımlara yönlendiriyoruz. Firmamız dünyada kabul gören kalite standartlarına göre üretim yapıyor. 7 yıllık yolculuğunun ardından Vital Grup Asansör Sistemleri, Avrupa’dan Asya’ya, Afrika’dan Güney Amerika’ya 4 kıtada 50’den fazla ülkeye ihracat yapan bir firma haline geldi.” dedi.

Rate this item
(0 votes)
Haber Servisi

Asansör Vizyon Haber Servisi

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

reklam3

Son Tweetler

https://t.co/q3Ju1cUK4S https://t.co/EEiA3WQDO3
https://t.co/cje7quZgmO https://t.co/tZ6ZmOdsF2
https://t.co/0cfns2Z2kz
Takip Et Asansor Vizyon on Twitter