AH&MET ASANSÖR, 67 ÜLKEYE İHRACAT YAPIYOR

Paket asansör ve ekipmanları satışında da sektörün güvenilir isimleri arasında yer alan AH&MET Asansör, dış pazarda 67 ülkeye hizmet verirken Türkiye’de ise doğudan batıya, kuzeyden güneye geniş bir hizmet yelpazesine sahip. 

Asansör sektöründe 22 yıldır faaliyet gösteren AH&MET Asansör üretiminin yüzde 35’ini 67 ülkeye ihraç ediyor. Konya’da 14.000 metrekaresi kapalı toplam 20.000 metrekare alana sahip fabrikasında; kabin, kontrol sistemleri, yarı ve tam otomatik kapı, süspansiyon ve şase üretimi yapan AH&MET Asansör, “AHZ Door” ile otomatik kapı sistemlerinde de kendi markasını oluşturdu.

Paket asansör ve ekipmanları satışında da sektörün güvenilir isimleri arasında yer alan AH&MET Asansör, dış pazarda 67 ülkeye hizmet verirken Türkiye’de ise doğu’dan batıya, kuzeyden güneye geniş bir hizmet yelpazesine sahip.

İhracat rakamlarını her yıl arttırmak adına sürekli hedef pazarlarda firma ziyaretleri yapan ve dünya genelinde düzenlenen ihtisas fuarlarına katılan AH&MET Asansör, teknolojik donanımını sürekli gerçekleştirdiği yatırımları ile güncel tutarak; “AHZ Door” markası ile otomatik kapı, yarı otomatik kapı, kabin, pano, makine dairesiz sistemler ve çeşitli kapasite ve tiplerde imal ettiği süspansiyonlarla müşterilerinin ihtiyaçlarına cevap veriyor.

“Ürünlerimizi Avrupa Standartları (CE) , Rusya Standartları (EAC) ve Ukrayna Standartlarına göre üretiyor ve belgelendiriyoruz” diyen Ahmet Asansör Satış Müdürü Kemal Uyumaz, AH&MET Asansör’ün yüksek kalite ve zamanında teslimat prensibi ile çalıştığını, üretimlerinin yanı sıra birçok yerli ve yabancı markanın satışını da yaptığını söyledi.

Türkiye’deki ve dünyadaki gelişmeleri sürekli takip eden genç ve dinamik bir kadroya sahip olduklarını kaydeden Uyumaz, “Üretimlerimiz ağırlıklı olarak, kapı, kabin, ağırlık şasesi, makine şasesi, pano, revizyon setinden oluşuyor. Hizmetimiz ise en küçük kapasiteden en büyük kapasiteye kadar, çift hızlı, vvvf, dişlisiz ve hidrolik sistemli tüm asansör tiplerini kapsıyor. Üretimde ve bünyemizde bulunan markalar ile müşterilerimize çözüm sunuyoruz. Üretim kapasitemiz günden güne yükseliyor. Makine parkurumuza eklediğimiz makinalar ve sistemlerle, hem hızımızı hem de adetlerimizi sürekli arttırıyoruz. Satış ve pazarlamada, asansör sistemlerinin teknolojik seyrini yakından takip ederek gelişmelerden müşterimizi bilgilendiriyor ve en uygun çözümleri kendilerine sunuyoruz. Malzeme teminindeki hızımız, teknolojik çözüm noktasında yardımlaşmamız, müşterilerimize büyük avantajlar sağlıyor ve sadece kendi piyasalarına odaklanmalarına yardımcı oluyor. Sevkiyat bölümümüzde, müşterilerimize siparişlerinin en kısa sürede eksiksiz ve tam olarak ulaşmasını sağlıyoruz.

Ürettiğimiz ürünlerde kaliteli malzeme, kaliteli ürün mantığından yola çıkarak en iyisini üretmeye çalışıyoruz. Ürünlerimizin görselliğinde, her zaman müşteri taleplerine dikkat ederek, onların estetik ve kalite anlayışına göre üretim yapabiliyoruz. İyiye, güzele ulaşmada bize düşen hiçbir fedakarlıktan kaçınmıyoruz. Teknik ekibimiz sürekli bu konu üzerinde çalışıyor. Gösterdiğimiz bu ayrıcalıkların müşterilerimizin piyasadaki rekabetlerinde kendilerine yardımcı olacağına, bize de dolaylı olarak yansıyacağına inanıyoruz.” dedi.

“Rusya’daki, pazar payımızı arttırmayı hedefliyoruz.”
AH&MET Asansör olarak Rusya Fuarı’na sürekli katıldıklarını dile getiren Kemal Uyumaz, fuarın her geçen yıl daha da verimli hale geldiğini söyledi. Rusya’daki müşterilerin devamlılığa büyük önem verdiklerini belirten Uyumaz; “AH&MET Asansör’ü Rusya fuarında sürekli gören müşterilerimizle ilişkilerimiz her geçen yıl daha da artıyor. Rusya’ya paket asansör hizmeti sağlıyoruz. AH&MET Asansör her geçen gün bünyesine yeni ürünler katarak, üretim bandını ve teknolojisini geliştirerek büyüyor. Bunu, yurtiçinde olduğu kadar yurtdışında da müşterilerimize anlatmak ve kendileri ile paylaşmak istiyoruz. Çalışmalarımızdan ve hizmetlerimizden faydalanmalarını diliyoruz. Bizimle çalışan veya çalışmak isteyen firmalar da tabi yakaladığımız bu ivmeyi görüyor ve işbirliklerimiz artarak devam ediyor.

Firma olarak hedefimiz, Rusya’daki etkinliğimizi ve pazar payımızı arttırmak. Rusya’ya paket asansör ihraç ediyoruz. Burada çalıştığımız firmalar var. Firma sayımızı ve ihraç ettiğimiz adetleri arttırmayı hedefliyoruz. Rusya çok büyük bir pazar fakat çok da dikkatli olunması gereken bir pazar. Burada ürünü sadece eksiksiz ve düzgün göndermeniz yeterli olmuyor. Kendine has birtakım özellikleri olan bir pazar. Detayları ve ayrıntıları çok fazla.” diye konuştu.

Rate this item
(0 votes)
Haber Servisi

Asansör Vizyon Haber Servisi

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

reklam3

Son Tweetler

https://t.co/BLWu4X3bsA
https://t.co/LPUBCcf9OP
den/dan Instagram
Az önce bir fotoğraf paylaştı https://t.co/JZ5UldQBoY
Takip Et Asansor Vizyon on Twitter