ONAYLIFT ASANSÖR, 10 BİN METREKARELİK YENİ ÜRETİM TESİSİNE TAŞINDI

2015 yılından bu yana asansör sektöründe faaliyet gösteren Onaylift Asansör Market, büyüme süreci ile birlikte müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek adına 10 bin metrekarelik yeni tesisine taşındı.

Onaylift Asansör Market’ten yapılan açıklamada; “Gerçekleşen teknolojik gelişmeler sebebi ile çoğalan rekabet ortamında öne çıkabilmek ancak kaliteli üretim ve teknoloji çağına uyum sağlayabilmek ile mümkündür. Hikayesi 2015 yılında başlayan Onaylift Asansör Market, genç ve dinamik bir marka olmasının da avantajını kullanarak hedeflerini teknoloji çağına ayak uydurmak ve kaliteli üretim yapmak şeklinde belirlemiştir.

Sahip olduğu iş tecrübelerine ve bilgi birikimine güvenerek asansör sektörüne adım atan Mehmet İmamoğlu, Onaylift Asansör’ün ticaret serüvenini Konya Büsan Sanayi’nde başlatmıştır. Başarının temelinde kendini sürekli yenileyen teknolojik geliştirmeleri takip eden ve müşteri odaklı bir anlayış olduğuna inanan Mehmet İmamoğlu, Onaylift Asansör’ün hizmet anlayışını da bu yönde belirleyerek asansör sektöründe başarılı bir yol izlemektedir.

Onaylift Asansör, ticaret serüveninin ilk yıllarında bin metrekarelik bir alanda üretim yaparken gerçekleştirdiği projeler ve yatırımlar ile 6 ay gibi kısa bir zaman diliminde üretim alanını 4 bin metrekaresi kapalı olmak üzere toplamda 5 bin 200 metrekarelik bir alana taşımıştır.

70’e yakın çalışanı ve yıllık 2 bin 500 adet asansör kabini üretim kapasitesi bulunan Onaylift Asansör, hedeflerini daha yükseklere taşımak amacıyla gelişimini sürdürmektedir.

Onaylift Asansör şimdi de büyüme süreci ile paralel olarak 6 bin metrekaresi kapalı 4 bin metrekaresi açık toplam 10 bin metrekarelik yeni üretim tesisine taşınmıştır.

Onaylift Asansör’ün yeni üretim tesisi; tasarım, lazer kesim, abkant büküm, kaynak, montaj, boyahane ve test alt birimlerinden oluşmaktadır. Üretim aşamasında bünyesinde barındırdığı tecrübeli mühendisler ve son teknoloji ürünü mekanizasyon sayesinde müşterilerin ihtiyaçlarına hitap eden bir marka konumuna gelmiştir.

Kurulduğu günden bugüne hedeflerini gerçekleştirmek için çabalayan Onaylift Asansör, dünya çapında bir marka olmak için çalışmalarına devam etmektedir.”

Rate this item
(0 votes)
Haber Servisi

Asansör Vizyon Haber Servisi

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

reklam3

Son Tweetler

https://t.co/BLWu4X3bsA
https://t.co/LPUBCcf9OP
den/dan Instagram
Az önce bir fotoğraf paylaştı https://t.co/JZ5UldQBoY
Takip Et Asansor Vizyon on Twitter