ARTI KASNAK, CAPTORMAL (MC NYLON6) KASNAKLARI %100 MİLLİ OLARAK ÜRETMEYE BAŞLADI

Artı Kasnak Genel Müdürü Koray Ergin, yaptıkları yatırımlarla captormal kasnakları yerli ve milli olarak üretmeye başladıklarını, ürünlerin asansörlerde 7 aydır test edildiğini söyledi.

Artı Kasnak Genel Müdürü Koray Ergin, yüksek hızlı asansörlerdeki kasnak kullanımlarındaki sessiz ve salgısız kasnak ithalatı ile başladıkları faaliyetlerinin ardından bugün captormal plastik ve döküm kasnak imalatı ile yolllarına devam ettiklerini söyleye- rek, 'Artı Kasnak' markasını asansör kasnağı denince ilk akla gelen marka yapa- bilmek adına çalıştıklarını söyledi. 400 metrekarelik talaşlı imalat atölyesi, 1000 metre- karelik pik dökümhanesi ve 600 metrekarelik plastik kasnak üretimhanesi ile yurtiçi ve yurtdışı iş ortak- larına kasnak imalatı yaptıklarını kaydeden Ergin, “Sadece ve sadece asansör kasnağı üretiyoruz.
GJS 250 pik döküm kasnaklarımızı kendi döküm- hanemizde dökerek, her zaman standart ölçülerde üretimle müşteri taleplerinin yüzde 99’una cevap veriyoruz.

Yaptığımız yatırımlarla yarı mamul olarak ithal ettiğimiz captormal kasnakların yerli ve milli olarak üretilebilmesi adına önemli adımlar attık. Ürettiğimiz kasnaklar asansörlerde 7 aydır deneniyor. Test ve de- nemelerimiz sonuçlandığın- da iş ortaklarımıza ürünleri yüzde 100 yerli olarak üretip tedariklerini sağlayabilece- ğiz.” dedi.

“Yurtiçinde kasnaklarımızı kullanan ve kalitemize güvenen iş ortaklarımıza ve yeni iş ortaklarımızı referans- larımız ile sağlıyoruz.” diyen Ergin ihracat faaliyetleri hakkında da şunları söyle- di; “İhracat hedeflerimize ulaşabilmek adına ihracat departmanımızı güçlendiriyoruz. İhracaat departmanımız ingilizce, İtalyanca, İspanyolca, Fransızca ve Arapça dillerine hakim arkadaşlarımızdan oluşuyor ve dünyanın dört bir yanından gelen taleplere cevap verebiliyor. Asansör kasnakları, Mc Nylon 6 ve GJS 250 kas- naklarımızla Interlift 2019’a katılıyoruz. Amacımız ih- racat yaptığımız ülke ve firma sayısını artırmak. Artı Kasnak olarak fiyatı da dikkate alarak kaliteli ürünler üretiyoruz. İş ortaklarımıza olması gereken kaliteli kasnakları standart ve stabil ölçülerde dünyanın dört bir yanında kullandırmak istiyoruz.”

Rate this item
(0 votes)
Haber Servisi

Asansör Vizyon Haber Servisi

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

reklam3

Son Tweetler

https://t.co/0HYiCqffwA
https://t.co/ALozO7UtoC
RT @IPEKUMUTDUNYASI: #DMDyibirlikteduyuralım çocuklarımız için mücadeleye devam @FOXTurkiye @FOXhaber @ShowTV @startv https://t.co/mXH8VO0o…
Takip Et Asansor Vizyon on Twitter