Print this page

INOVANCE, BST'Yİ BÜNYESİNE KATTIĞINI INTERLIFT’TE DUYURDU

BST, INOVANCE’ın  Asansör  konusudaki  iş birimi olan  MONARCH  ile  dünya çapında  lider üretim ve  yaratıcı  Arge olanaklarına sahip bir asansör platformu oluşturmak amacı ile birleşti.

Çin’in en büyük endüstriyel otomasyon grubu olan Inovance, asansörler için önemli bir elektrikli parça tedarikçisi olan BST’yi bünyesine kattığını Interlift 2019'da düzenlediği bir basın daveti ile açıkladı. 

Çin’in en büyük  endüstiryel otomasyon firmalarından olan  INOVANCE  grup, Elektrikli  asansör komponentleri  tedarikçisi  BST’nin  bünyesine  kattıklarını Interlift 2019’da düzenlemiş olduğu bir toplantıda açıkladı. Yapılan açıklamaya göre; BST’nin dünya çapında üretim ve yaratıcı Ar-ge olanaklarına sahip INOVANCE’ın asansör platformuna katılımı 500 milyon dolar  değerinde bir  iş  hacmi  oluşturacak. Bu  birleşmenin, INOVANCE’ın  asansör  işletme  birimi  olan  MONARCH   markasının   asansör  kontrol teknolojisi uzmanlığını ve BST markasının  kabin ve kat kasetleri, butonlar ve elektrikli asansör komponentlerindeki  ürün  yelpazesini  bir  araya getiriyor. Ayrıca BST ürünleri  kapı  mekanizmaları, kablolama  çözümlerini  kapsıyor. Birleşik  şirketler  MONARCH&BST dünyanın en geniş  asansör kontrol çözümü  ürün  portföyünü  sunuyor. Aynı zamanda  dünya  çapında önde gelen  çok uluslu ve bölgesel  OEM’lere  ürün  sağlamaya  devam edecek. 

Rate this item
(0 votes)
Haber Servisi

Asansör Vizyon Haber Servisi

Related items