INOVANCE ASANSÖR KONTROL ÇÖZÜMLERİNDE DÜNYA LİDERİ OLMAK AMACI İLE BST FİRMASINI BÜNYESİNE KATTI

BST, INOVANCE’ın Asansör  konusudaki iş birimi olan  MONARCH ile dünya çapında lider üretim ve  yaratıcı Arge olanaklarına sahip bir asansör platformu oluşturmak amacı ile birleşti

BST, INOVANCE’ın Asansör konusundaki iş birimi olan MONARCH ile dünya çapında lider üretim ve Ar-ge olanaklarına sahip bir asansör platformu oluşturmak amacı ile birleşti

Çin’in en büyük endüstiryel otomasyon firmalarından olan INOVANCE grup, Elektrikli asansör komponentleri tedarikçisi BST’nin bünyesine kattıklarını açıkladı. BST’nin dünya çapında üretim ve Arge olanaklarına sahip INOVANCE’ın asansör platformuna katılımı 500 milyon dollar değerinde bir iş hacmi oluşturacak. Bu birleşme, INOVANCE’ın Asansör işletme birimi olan MONARCH markasının asansör kontrol teknolojisi uzmanlığını ve BST markasının kabin ve kat kasetleri, butonlar ve elektrikli asansör komponentlerindeki ürün yelpazesini bir araya getiriyor. Ayrıca BST ürünleri kapı mekanizmaları, Kablolama çözümlerini kapsıyor. Birleşik şirketler MONARCH&BST dünyanın en geniş asansör kontrol çözümü ürün portföyünü sunuyor. Aynı zamanda dünya çapında önde gelen çok uluslu ve bölgesel OEM’lere ürün sağlamaya devam edecek.

Monarch, Asansör kumanda sistemleri ve dişlisiz tahrik teknolojisi konusunda uzmanlaşmış olup entegre çözümler (hem asansör kontrol kartı, hem de sürücüyü) tek bir ürün paketinde birleştiren hepsi bir arada (tümleşik) konseptine sahiptir. Monarch’ın entegre çözümler ailesinin üyesi olan NICE serisi, dünya çapında > 2,000,000’dan fazla asansörde kullanılıyor. MONARCH BST, ürün entegrasyonuna olanak sağlayan üstün teknolojileri ve portföyleriyle INOVANCE çatısı altında asansörü tek bir bölüm olarak sunacak. Bu durum INOVANCE’dan asansör ürün paketi almayı tercih eden müşteriler için büyük bir avantaj oluşturacak.

Önemli ölçüde genişletilmiş ürün portföyü ile kişiselleştirilmiş özel çözümlerin yaratılması için daha fazla imkan sağlayıp ve tüm asansör ürünlerini tek bir elden satın almayı isteyen müşteriler için çözüm noktası olmayı hedefliyor. MONARCH BST Global satış ofisleri, servis merkezleri ve onaylı distribütör ağları Avrupa, Afrika, Amerika, Ortadoğu ve Asya Pasifikte kapsamlı bir satış ağı ve satış sonrası destek hizmeti sunuyor.

Konu ile ilgili olarak MONARCH BST Ceo’su Bob Shao şunları söyledi; ‘’INOVANCE grup olarak BST’yi bünyemize kattığımız için çok heyecanlıyız. BST’nin asansör kullanıcı ara yüzleri ve komponentleri konusundaki uzmanlığı ve global Asansör pazarında tek bir güç olarak faaliyet gösterecek olan MONARCH&BST için güçlü bir uyum görüyoruz. Bundan sonraki süreçte müşterilerimize sağlayacağımız avatajları çok çeşitli olacak ve belki de en önemlisi MONARCH BST teknolojisi ile sağlanacak olan kolay ürün entegrasyonudur. Ayrıca Ortaya çıkan global satış ve satış sonrası destek ağı ve yeni komponentlere veya teknik desteğe ihtiyaç duyan müşterilerimizin, dünyanın neresinde olursa olsun ürünlerimize ve hizmetlerimize kolayca ulaşabilecekleri anlamında gelmektedir. INOVANCE çatısı altına girmek BST’ye fayda sağlayacak. Çünkü, INOVANCE grubu büyüklüğü, güçlü destek ağı, dünya çapında üretim merkezleri ve yenilikçi ARGE’si ile fark yaratacaktır. Küresel büyümeyi hedefliyoruz ve buna gerçekten inanıyoruz.

MONARCH BST iş platformu hem kazanç, hem de teknik uzmanlık anlamında dünyanın lider asansör kontrol teknolojisi şirketini oluşturmaktadır.”

MONARCH Hakkında
2003 yılında kurulan MONARCH asansör kontrolörleri ve dişlisiz tahrik teknolojisinde uzmanlaşmıştır.

Şirket, asansör kontrolörünü sürücüyle tek bir pakette birleştiren entegre çözümler konseptine öncülük etmiştir. MONARCH’ın ürün portföyünde NICE3000+, NICE1000+ yanı sıra NICE900 entegre kapı sürücüsü de bulunuyor. Ek ürünler arasında, bir dizi açık ve kapalı çevrim asansör ve yürüyen merdiven sürücüsü bulunuyor. 2019 yılı itibari ile > 2,000,000 NICE entegre asansör sürücüsü dünya üzerinde faaliyette.

BST Hakkında
1998 yılında kurulan Shangai BST (BST), üç ana iş kolundan oluşuyor; elektrik komponentleri, otomatik kapı sistemleri ve kablolar. Şirket asansör sektörü için dünyanın en büyük tedarikçilerinden biri ve 83’ten fazla ülkede müşterisi var. BST’nin ürünleri arasında düğmeler, kat ve kabin butonları, revizyon kutuluları, kapı mekanizmaları, kablolar ve çok çeşitli mühendisliki bakım ve hizmet ürünleri var. 2019 yılında BST, INOVANCE grup bünyesine katıldı ve geniş kapsamlı asansör iş platformu oluşturmak amacı ile MONARCH ile birleşti.

INOVANCE GROUP Hakkında
INOVANCE, Endüstriyel otomasyon çözümleri konusunda dünya lideri bir tedarikçi. Şirket, 2003 yılında Çin/Shenzen‘de kurulmuş ve 2010 yılında Shenzen Menkul Kıymetler borsasına kote edilmiş. 1.2 Milyar dolar geliri ve güçlü küresel müşteri tabanına sahip olan INOVANCE dünya standartlarında üretim tesislerine ve yenilikçi bir arge merkezine sahip. Şirket, hızla genişleyen bir küresel yapıya sahip olup, ÇİN, HİNDİSTAN, GÜNEY KORE’de ofisleri, fabrikaları, ve Arge merkezleri mevcut. Ayrıca , Avrupa bölgesinde ; Almanya, Fransa, İtalya ve Türkiye’de tesisleri bulunan Inovance Technology’nin Avrupa kıtası çapında hızlı teslimat ve yerel destek sunabilen özel bir bölümü de var. INOVANCE, Avrupa’daki Ar-ge birimine yoğun bir şekilde yatırım yaptı ve İtalya’da bulunan Ar-ge ekibi ile büyük yerel mühendislik araştırma ekibini Almanya’da kurdu. Şirketin Ar-ge ekipleri yerel pazarlar için tasarlanmış, tamamen Avrupa standartlarına uyumlu ürünler geliştiriyor. Şu anda Ar-ge ekipleri CNC uygulamaları için gerçek zamanlı makine control ürünleri yazılımları üzerinde çalışıyor. INOVANCE’ın Avrupa’daki çalışmaları üst düzey hareket kontrolünü yöneten servolar ve sürücüleri kapsayacak şekilde hızla devam ediyor. Daha fazla bilgi için firmanın internet sitesini ziyaret edebilirsiniz. www.inovance.com

Rate this item
(0 votes)
Haber Servisi

Asansör Vizyon Haber Servisi

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

reklam3

Son Tweetler

https://t.co/q3Ju1cUK4S https://t.co/EEiA3WQDO3
https://t.co/cje7quZgmO https://t.co/tZ6ZmOdsF2
https://t.co/0cfns2Z2kz
Takip Et Asansor Vizyon on Twitter