AE-MAESTRO'YA 2019 GOOD DESIGN® ÖDÜLÜ

Aybey Elektronik kalitesi ile elektrikli asansörler için tasarlanan AE-MAESTRO'ya 2019 GOOD DESIGN® Ödülü verildi.

Aybey Elektronik tarafından elektrikli asansörler için üretilen ve kontaktörsüz çalışması sayesinde, Türkiye’de bir ilke imza atan AE-MAESTRO 2019 GOOD DESIGN® Ödülü’ne layık görüldü. Her yıl düzenli olarak gerçekleştirilen GOOD DESIGN, 1950’de Chicago’da kurulan ve tasarımda mükemmelliği dünya çapında ölçen en eski ve en tanınmış programlardan birisi. 2019 yılının Aralık ayında gerçekleştirilen yarışmada AE-MAESTRO, “Yapı Malzemeleri” alanında ödül almaya hak kazandı.

Asansör kumanda kartı ve motor sürücünün bir arada bulunduğu kompakt tümleşik kumanda sistemi AE-MAESTRO, elektrikli asansörler için tasarlandı. Kontaktörsüz çalışması sayesinde cihaz, Türkiye’de bir ilke imza attı. Bu özelliğiyle asansör kumanda panosuna sessiz çalışma ve uzun kullanım ömrü sağlayan AE-MAESTRO, ayrıca çift mikroişlemcili mimarisi sayesinde yüksek performansta motor sürme kabiliyetine de sahip.

AE-MAESTRO kapalı çevrim, redüktörlü ve dişlisiz her tür motor ve enkoder ile kullanılabileceği gibi modernizasyon işlemleri için açık çevrim uygulamaları da destekliyor. Avrupa Asansör Standartlarına uygun olarak üretilen AE-MAESTRO, EN 81-20/50 ve EN81-1’e uygun projelerde de kullanıma uygun.

Rate this item
(0 votes)
Haber Servisi

Asansör Vizyon Haber Servisi

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

reklam3

Son Tweetler

https://t.co/cje7quZgmO https://t.co/tZ6ZmOdsF2
https://t.co/0cfns2Z2kz
https://t.co/PHF4u8Z7BK https://t.co/Y3m7vTM81F
Takip Et Asansor Vizyon on Twitter