LIFTUP, İSTANBUL'A BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ AÇTI

LiftUp İstanbul Bölge Müdürü Ahmet Gündoğdu, "Liftup Asansör, Aydın'da 4.000 mtrekare üzerinde kapalı alana sahip fabrikasında 10 yıllık montaj, sonrasında 8 yıllık üretim tecrübesiyle sektöre değer katmak için çalışıyor."

Aydın’da 4000 metrekare’nin üzerinde kapalı alana sahip fabrikasında 10 yıllık montaj, sonrasında 8 yıllık üretim tecrübesi olan LiftUp Asansör, İstanbul’a ‘Bölge Müdürlüğü’ kurdu.

Asansör kabin, kapı ve yedek parça konularında tercih edilen ve aranılan bir marka olma hedefiyle faaliyetlerine başlayan LiftUp, deneyimli üretim kadrosu ve yenilikçi ürün tasarım gücüyle hedefine ulaşmak için çalışmalarını sürdürüyor. Bu amaçla İstanbul’da da faaliyetlerine başlayan LiftUp, LiftUp İstanbul ile paket asansör malzemeleri konsunda da hizmet verecek.

LiftUp İstanbul Bölge Müdürü Ahmet Gündoğdu konu ile ilgili olarak; “Liftup Asansör, Aydın’da 4.000 metrekare üzerinde kapalı alana sahip fabrikasında 10 yıllık montaj, sonrasında 8 yıllık üretim tecrübesiyle sektöre değer katmak için çalışıyor. Bu koşturmacaya Liftup İstanbul olarak Türkiye’nin ticari başkenti olan İstanbul’u dahil etme fikri buluşturdu, bizi.

İhracat ve iç piyasa nabzının tutulacağı LiftUp İstanbul’da, kendi üretimimiz olan tam otomatik kat ve kabin kapıları, kabin, karkas grubu, M. şase gibi ürünlerin yanısıra kaliteli paket asansör malzemelerinin de yer aldığı geniş ürün yelpazesini, özel fiyatlarla müşterilerimize sunmayı hedefliyoruz. Herkesi kahve içmeye bekleriz.” dedi.

Rate this item
(0 votes)
Haber Servisi

Asansör Vizyon Haber Servisi

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

reklam3

Son Tweetler

den/dan Instagram
asansorvizyondergisi https://t.co/f5GeBz3Adp . . . . . . . #asansörvizyondergisi #asansor #asansör #lift… https://t.co/5sVVWPcm8Z
https://t.co/kxtlr5NAlO
https://t.co/32QFeb6hzd
Takip Et Asansor Vizyon on Twitter