AH&MET ASANSÖR KALİTESİYLE: AHZ DOOR

1998 yılından bu yana asansör sektöründe adından kalite ve güvenle söz ettiren AH&MET Asansör, “AHZ Door” ile otomatik kapı sistemlerinde de kendi markasını oluşturdu.

1998 yılında asansör komponent üretimi ve paket asansör satışı konularında faaliyet göstermek üzere kurulan AH&MET Asansör, yurt içinde doğudan batıya, kuzeyden güneye geniş bir hizmet yelpazesi oluşturarak Türkiye’nin önde gelen lider firmaları arasındaki yerini aldı. Konya’da 20.000 metrekarelik bir alan üzerine kurulu fabrikasında; kabin, kontrol sistemleri, yarı ve tam otomatik kapı, süspansiyon ve şase üreten firma “AHZ Door” ile otomatik kapı sistemlerinde de kendi markasını oluşturdu.


AH&MET Asansör’ün yeni otomatik kapı sistemleri markası AHZ Door hakkında bilgi veren Genel Müdür Ahmet Madenci, AHZ Door’un daha az enerji sarfiyatı ve yumuşak vuruş konforu sağladığını söyledi.

Türkiye’deki ve dünyadaki sektörel gelişmeleri sürekli takip ettiklerini, genç ve dinamik kadroları ile teknolojik gelişimi ve yeniliği hedeflediklerini kaydeden Ahmet Madenci, “Müşteri odaklı hizmet anlayışımız ile geçmişin ışığı altında geleceğe sağlam adımlar atarak Türk asansör sektörüne hizmet etmeye devam ediyoruz.

Uzun yıllardır sektörde paket malzeme merkezinde, kumanda panosu, revizyon seti, yarı otomatik kapı, kabin, özel şaseler ve birçok markaya otomatik kapı kasa paneli üreten firmamız son bir yıldır kendi markası olan AHZ Door otomatik kapı mekanizmasıyla sektöre yeni bir ürün daha kazandırmıştır.

AHZ Door PM dişlisiz motoru ile sessiz ve uzun ömürlü çalışır. Kullandığımız kaliteli malzeme ile kapımızın aşınmazlık ve mekanik sessizlik özelliklerine sahip olmasını sağladık.

Daha az enerji sarfiyatı ve yumuşak vuruş konforu sağlayan AHZ Door, AH&MET asansör güvencesi ve yedek parça servis kalitesi, fiyat avantajı gibi konulardaki artılarıyla piyasaya sunduğumuz bir ürün.

AHZ Door’un sektörümüzün önemli bir ihtiyacını karşılayacağına inanıyorum.

Kurulduğu günden bu yana yüksek kalite ve zamanında teslim prensibi ile çalışan AH&MET Asansör, tüm ürünlerinde olduğu gibi AHZ Door ile de müşterilerinin sorunsuz bir şekilde yanında olacaktır.” diye konuştu.

Rate this item
(0 votes)
Haber Servisi

Asansör Vizyon Haber Servisi

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

reklam3

Son Tweetler

den/dan Instagram
asansorvizyondergisi https://t.co/f5GeBz3Adp . . . . . . . #asansörvizyondergisi #asansor #asansör #lift… https://t.co/5sVVWPcm8Z
https://t.co/kxtlr5NAlO
https://t.co/32QFeb6hzd
Takip Et Asansor Vizyon on Twitter