BUTKON ASANSÖR İSTANBUL OFİSİ, YENİ ADRESİNDE

Asansör sektörüne kat ve kabin panelleri üreten Butkon Asansör'ün İstanbul Ofisi Marmara Bölgesi'ndeki satış pazarlama çalışmalarına yeni adresinden devam edecek.

Asansör sektörüne kat ve kabin panelleri üreten Butkon Asansör'ün İstanbul Ofisi Marmara Bölgesi'ndeki satış pazarlama çalışmalarına yeni adresinden devam edecek. Butkon Asansör, İstanbul Ofisi’ni “Mehmet Akif Mahallesi Tavukçuyolu Caddesi No: 100/A Ümraniye - İstanbul” adresine taşıdı.

“Butkon olarak satış sonrası hizmet konusuna büyük önem veriyoruz” diyen Butkon Asansör Genel Müdürü Remzi Oruncak, “Müşteri memnuniyeti bizim için son derece önemli. Firma olarak, satış sonrası hizmet seviyesinin yüksek olmasıyla müşteri memnuniyetinin de yüksek olacağının bilinciyle hareket ediyoruz. Biliyoruz ki satış sonrası hizmet kaliteli üretim kadar önemli. Bu yüzden bu konuya da ciddi yatırımlar yapıyor ve müşterilerimiz ile sürekli iletişim halinde oluyoruz. İzmir, Ankara ve İstanbul’da bulunan ofislerimiz de bu iletişimi çok daha kolay sağlamamıza olanak veriyor. Marmara Bölgesi’ndeki müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek adına İstanbul Ofisi’mizi Ümraniye’ye taşıdık. Lokasyon olarak müşterilerimize daha yakın olacağını düşündüğümüz yeni adresimize, tüm dostlarımızı bekliyoruz.” diye konuştu.

Rate this item
(0 votes)
Haber Servisi

Asansör Vizyon Haber Servisi

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

reklam3

Son Tweetler

den/dan Instagram
Hayırlı bayramlar... https://t.co/QENKy5mQyi
den/dan Instagram
Kurban Bayramınız Kutlu Olsun😊 . . . . . . . . . . . . . #asansörvizyondergisi #liftvision #iyibayramlar… https://t.co/u6lEJjveWB
https://t.co/0HYiCqffwA
Takip Et Asansor Vizyon on Twitter