ASP MÜHENDİSLİK, MARMARA BÖLGESİ’NDEN MÜŞTERİLERİNİ KAYSERİ'DE AĞIRLADI

Temelleri 2000'li yıllara dayanan ve 2011 yılından bu yana faaliyet gösteren ASP Mühendislik, Marmara Bölgesi'nden müşterilerini Kayseri'de konuk etti.  ASP Mühendislik sektörde; asansör tasarımı, belgelendirme, danışmanlık hizmetlerinin yanısıra asansör malzemeleri toptan satış faaliyetleri de yürütüyor. Kayseri merkezli firmanın, Adanave İstanbul'da satış ofisleri bulunuyor. ASP Mühendislik yurt içi pazarının yanısıra yurt dışında da paket asansör konusunda önemli satış faaliyetleri sürdürüyor.

Temelleri 2000'li yıllara dayanan ve 2011 yılından bu yana faaliyet gösteren ASP Mühendislik, Marmara Bölgesi'nden müşterilerini Kayseri'de konuk etti.

ASP Mühendislik İstanbul Ofisi’nin organizasyonu ile gerçekleştirilen program 3 gün sürdü. ASP Mühendislik ve Deco Asansör’ün üretim tesislerini gezen Konuklar, ASP’nin bayiliğini üstlendiği ya da işbirliği yaptığı Kayseri’deki üretici firmaları da ziyaret etme imkanı buldu. Konuklar, Kayseri mutfağının lezzetlerinden bol bol tattı.

ASP Mühendislik & DECO Asansör
ASP Mühendislik sektörde; asansör tasarımı, belgelendirme, danışmanlık hizmetlerinin yanısıra asansör malzemeleri toptan satış faaliyetleri de yürütüyor. Kayseri merkezli firmanın, Adanave İstanbul'da satış ofisleri bulunuyor. ASP Mühendislik yurt içi pazarının yanısıra yurt dışında da paket asansör konusunda önemli satış faaliyetleri sürdürüyor.

Mehmet Özlü, Melih Yalçın ve Salih Dağhan’ın ortak teşebbüsleri ile kurulan ASP Mühendislik ve DECO Asansör hakkında Mehmet Özlü’den bilgi aldık. “ASP ve DECO markaları birbirini destekleyen, birbini besleyen ve birbirine hizmet eden alanlarda faaliyetlerine devam ediyor.” diyen Özlü, kurmuş oldukları bu yapının kendilerine artı değer kattığını söyledi.

ASP markası ile ilk olarak teknik hizmetler veren bir projelendirme ve mühendislik firması olarak çalışmalarına başladıklarını kaydeden Özlü, “Projelendirme ve mühendislik hizmetlerinin üzerine satışı da ekledik. Bayilik, imalat ve ihracat konularında emin adımlarla yolumuza devam ediyoruz.

DECO Asansör’de ise ortaklarımız arasında üç ayrı montaj firması da var. Güvendiğimiz yol arkadaşlarımızı DECO Asansör ortaklığına dahil ederek güçlü bir grup firması halinde çalışmayı tercih ettik. İşimizin müteahhitlik aşamasından başladığını düşünürsek asansör sektörüne; projelendirmeden imalâta, imalâttan montaja ve hatta ihracata kadar, bizim kadar geniş kapsamlı hizmet veren başka bir firma yok diye biliyorum.

Yaptığımız işin arkasında durarak kısa sürede güven sağladık. İşimizin arkasında durmak ve ürünümüzü sattıktan sonra satış sonrası destek ağımızla takibini sağlamak bizim en önemli şirket politikamız.” dedi.

Rate this item
(0 votes)
Haber Servisi

Asansör Vizyon Haber Servisi

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

reklam3

Son Tweetler

den/dan Instagram
Hayırlı bayramlar... https://t.co/QENKy5mQyi
den/dan Instagram
Kurban Bayramınız Kutlu Olsun😊 . . . . . . . . . . . . . #asansörvizyondergisi #liftvision #iyibayramlar… https://t.co/u6lEJjveWB
https://t.co/0HYiCqffwA
Takip Et Asansor Vizyon on Twitter