AMETAL YENİ FABRİKASINA TAŞINDI

1988 yılında İsmail Yıldırım tarafından asansörler için kumanda panosu ve buton / butonyer üretimi ile faaliyetlerine başlayan Ametal Asansör, 21 Şubat 2020 tarihi itibariyle komple asansör sistemleri ile komponent üretimi ve satışı konusundaki faaliyetlerine Tuzla, Orhanlı’daki yeni fabrikasında devam ediyor.

Toplam 7000 metrekarelik bir alan üzerine kurulu yeni fabrikasına taşınan Ametal Asansör, Ar&Ge Merkezi belgesi olan sayılı sektör firmalarından.

15’i lisans, yüksek lisans ve doktoralı olmak üzere toplam 22 kişilik Ar&Ge merkezi kadrosu ile önemli projeler üreten firma, asansör sektöründe 30 yılı aşkın bir süredir; montaj, elektrik tesisatı, ticari ürün tedariki, üretim gibi farklı konularda faaliyet gösterdi.

Bugün komple asansör sistemleri ile dikey taşımacılık konusunda her türlü ihtiyaca çözüm sunan Ametal, komple sistemleri bir bütün olarak ele alabilecek bilgi ve tecrübeye sahip. Ayrıca Ametal sac, pano ve elektronik imalat hatlarını da bünyesinde bulunduruyor. Mekanik ve elektrik komponenetleri üretirken, kendi kartlarını ve yazılımlarını tasarlayabilme ve imal edebilme imkanına sahip olan Ametal, bu imkanları sayesinde; mekanik, elektrik ve elektronik çözümleri bir arada içeren Ar&Ge projelerinin tek merkezden yürütülebilme avantajına da sahip.

Rate this item
(0 votes)
Haber Servisi

Asansör Vizyon Haber Servisi

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

reklam3

Son Tweetler

den/dan Instagram
Hayırlı bayramlar... https://t.co/QENKy5mQyi
den/dan Instagram
Kurban Bayramınız Kutlu Olsun😊 . . . . . . . . . . . . . #asansörvizyondergisi #liftvision #iyibayramlar… https://t.co/u6lEJjveWB
https://t.co/0HYiCqffwA
Takip Et Asansor Vizyon on Twitter