HPMONT TEKNOLOJİ 5. YURT DIŞI ŞUBESİNİ TÜRKİYE'YE AÇTI

Hpmont Teknoloji Bölge Satış Direktörü Cihan Ok, asansör ve otomasyon sektörleri için hız kontrol cihazları ve tamamlayıcı çözümler üreten Hpmont'un, Hong Kong, Güney Kore, Tayvan, Malezya şubelerinin ardından beşinci yurtdışı şubesi olan Hpmont Teknoloji Ltd. Şti.’nin açılışını Türkiye’de yaptığını söyledi.

Endüstriyel otomasyon sektörüne Türkiye’de hızlı bir giriş yapma hedefinde olan Hpmont, Çin dışında, dünyadaki 5. şubesini Aralık ayı içinde Türkiye’de açtı. Hpmont Teknoloji Bölge Satış Direktörü Cihan Ok, Türkiye’deki yakın dönem hedeflerini anlattı.

Shenzhen Hpmont Technology Co. Ltd.’in 2011 yılında Çin Halk Cumhuriyeti’nin başlıca teknoloji kentlerinden bir olan Shenzhen’de kurulduğunu söyleyen Ok, asansör kontrol ve endüstriyel otomasyon teknolojileri konusunda her zaman yenilikçilik sloganıyla araştırma ve geliştirmeyi ilke edinmiş bir firmaolduğunu ifade etti. Asansör ve otomasyon sektörleri için hız kontrol cihazları ve tamamlayıcı çözümler üreten ve hızlı bir büyüme süreci geçiren Hpmont’un kuruluşundan sadece 3 yıl sonra yurtdışı şubelerini yapılandırmaya başladığını anlatan Ok, “Hong Kong, Güney Kore, Tayvan, Malezya şubelerinin ardından beşinci yurtdışı şubemiz olan Hpmont Teknoloji Ltd. Şti.’nin açılışını Türkiye’de yapmış bulunuyoruz. Diğer stratejik noktalarda da şube sayımızı arttırarak dünya çapında bilinirliğimizi arttırmak ve çok daha fazla insana ulaşmak ana gündemimiz.” dedi.

2014’ten beri asansör teknolojilerinde pazarın ana oyuncularından biri haline geldiklerini kaydeden Ok, şimdiki hedeflerini; “Yeni geliştirdiğimiz teknolojik çözümler ile asansör sektöründeki payımızı arttırmak ve birçok işkolu için özel olarak geliştirilmiş sayısız ürünümüz ile endüstriyel otomasyon sektörüne hızlı bir giriş yapmak.” olarak aktardı.

Hpmont Teknoloji Bölge Satış Direktörü Cihan Ok sözlerine şöyle devam etti: “Hem asansörde hem endüstriyel otomasyonda farklı pazarlar ve endüstriler için geliştirilmiş birçok ürünümüzle müşterilerimize hizmet veriyoruz. Özellikle lansmanını yaptığımız Euro100 Tümleşik Asansör Kumanda Panosu Türkiye asansör sektörüne yeni bir soluk getirecek çok fonksiyonlu bir ürün ve iş ortaklarımızdan oldukça olumlu yorumlar almakta.

Satış sonrası teknik servis ve yedek parça içinde bulunduğumuz sektörler için son derece önemli. Dolayısıyla kurduğumuz yapıda bu iki unsura öncelik vererek müşterilerimizin yüzde 100 memnuniyetini sağlamak için çalışacağız.

2020 için hedefimiz çok daha fazla asansör uygulamasında ürünlerimizin kullanılması ve endüstriyel otomasyonda birçok kanaldan insanlara ulaşarak marka bilinirliğimizi arttırmak.”

Rate this item
(0 votes)
Haber Servisi

Asansör Vizyon Haber Servisi

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

reklam3

Son Tweetler

den/dan Instagram
Hayırlı bayramlar... https://t.co/QENKy5mQyi
den/dan Instagram
Kurban Bayramınız Kutlu Olsun😊 . . . . . . . . . . . . . #asansörvizyondergisi #liftvision #iyibayramlar… https://t.co/u6lEJjveWB
https://t.co/0HYiCqffwA
Takip Et Asansor Vizyon on Twitter