TEMASSIZ ASANSÖR ÇAĞRI SİSTEMİ

ARLIFT şimdi de ‘’Temassız Asansör Çağrı Sistemi’’ ile asansör kullanıcılarına güvenli ve konforlu bir kullanım deneyimi sunuyor.  

Günümüzde binalar, ileri teknolojinin sağladığı üstün konforla tanışıyor. Binalarda, katlar arasında yolculuk yapmamıza yardımcı olan asansörler de gelişen teknolojinin olanaklarından fazlasıyla yararlanıyor. Bu doğrultuda ARKEL, gelişen teknolojiyi tasarımlarında kullanarak gereksiz benzer ürünler yerine sektöre renk katan yenilikler sunmaya devam ediyor. Bunun en iyi örneklerinden biri olan ARLIFT, asansörünüzü uzaktan izliyor, uzaktan arıza tespiti yapıyor ve bu arızaları e-mail ve sms ile anlık bildirim olarak size gönderiyor. Böylece asansörünüzdeki sorunların çözümü çok daha kolay ve hızlı gerçekleşiyor.

ARLIFT şimdi de ‘’Temassız Asansör Çağrı Sistemi’’ ile asansör kullanıcılarına güvenli ve konforlu bir kullanım deneyimi sunuyor.

Bu sistemin bulunduğu asansörlerde asansörü kullanacak olan yolcunun yapacağı tek şey; QR kod okuyuculu cihazının (akıllı telefon, tablet, vs.) kamerasını QR koduna tutmak. Karşısına çıkan linki açtıktan sonra herhangi bir giriş yapma işleminde bulunmadan gitmek istediği katı seçmek. Bu işlem tamamen temassız ve oldukça kolay.

ARKEL CEO’su Cenk Ceylan: “Nesnelerin interneti kapsamında daha önce kesinlikle akıllı olarak değerlendirilemeyecek şeyler günümüzde kullanıcısı ile adeta konuşacak duruma geldi. Kullanılan akıllı cihazlar artık yaşam tarzımızın bir parçası haline gelmeye başladı.

Edindiğimiz bilgi birikimi, piyasa ihtiyaçları ve değerli kullanıcılarımızdan gelen geri bildirimler, bizlere müşterilerimize daha da iyi bir müşteri deneyimi yaşatma motivasyonu sağladı. Geliştirdiğimiz ‘Temassız Asansör Çağrı Sistemi’ ile asansör ile yolculuğu daha güvenli hale getiriyoruz.’’ dedi.

Rate this item
(0 votes)
Haber Servisi

Asansör Vizyon Haber Servisi

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

reklam3

Son Tweetler

https://t.co/q3Ju1cUK4S https://t.co/EEiA3WQDO3
https://t.co/cje7quZgmO https://t.co/tZ6ZmOdsF2
https://t.co/0cfns2Z2kz
Takip Et Asansor Vizyon on Twitter