“İTİMAT ASANSÖR, ADINA YAKIŞIR ÜRÜNLER SUNMA BİLİNCİYLE FAALİYET SÜRDÜRÜYOR"

İtimat Asansör firma sahibi Ramazan Keskinoğlu,  1998 yılında kurulan İtimat Asansör'ün kurulduğu günden bugüne  adına yakışır ürünler sunma bilinciyle faaliyetlerini sürdürdüğünü ifade etti.

İtimat Asansör’ü, firma sahibi Ramazan Keskinoğlu’ndan dinledik. Firmasını, “İtimat Asansör adına yakışır ürünler sunma bilinciyle, öncelikle ürettiği ürün kalitesiyle müşterilerin can ve mal güvenliğini sağlama, yaşam kalitesini arttırma ve istihdam alanı sağlayarak ülke ekonomisine katkıda bulunma amacıyla 1998 yılında faaliyete geçmiş bir firmadır.” diye tanımlayan Keskinoğlu, koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi doğrultusunda çalışmalarını Konya’da sürdüren İtimat Asansör’ün şu anda 7000 metrekare kapalı alan içerisinde 55 kişilik tercübeli ve profesyonel ekibi ile faaliyet gösterdiğini kaydetti.

Ramazan Keskinoğlu “Müşterilerimizin ihtiyaçlarına en hızlı şekilde cevap veriyoruz. İmalat, proje, vb. konularda dünya standartlarına uygun hizmet veren İtimat Asansör; Türkiye’nin tüm bölgelerine satış gerçekleştirdiği gibi yurtdışına da ürün ihracatı yapan bir firma. Müşterilerinden almış olduğu destekle başarı grafiğini yükseltmekte olan firmamız ‘Bize olan güveniniz başarılarımızın kanıtıdır’ diyerek kalitesini her geçen gün arttırıyor.” dedi.

2019 yılı başı itibariyle “İtimat” kalitesi ve güvencesiyle “itimatdoor” markasını oluşturarak otomatik kapı sistemlerinde sektörde öncü firma olma yolunda ilk adımlarınI attıklarını belirten Ramazan Keskinoğlu, bu yolda “itimatdoor” markasını kusursuz hizmet anlayışıyla en ileriye taşımayı hedeflediklerini söyledi.

Ramazan Keskinoğlu sözlerini şöyle sürdürdü; “Ve yine 2019 yılı itibariyle müşterlerimizin istifadesine sunmuş olduğumuz “itimatlift” markası ile 4 kıtaya ve 35 ülkeye ihracat yapıyoruz. “itimatlift” olarak ilk hedefimiz 35 olan ihracat yaptığımız ülke sayısını 50’ye çıkarmak ve “itimat” kalitesini daha fazla yaymaktır. Satış ve teslimat sonrası hizmetlerimizin yanında vermiş olduğumuz garanti güvencesi ile de var olan müşteri memnuniyetine güç katmak yine hedeflerimiz arasında.

Son teknolojik makineler kullanarak üretmiş olduğumuz ürünlerimize, yılların vermiş olduğu tecrübemizi de ekleyerek, kaliteli hizmetimizle müşterilerimizin yüzünü güldürüyoruz. İtimat Asansör; güçlü yönetim kadrosu, alanında tercübeli mühendisleri, teknik personeli ve uygun fiyatları ile geniş müşteri portföyüne ulaşarak, yakından takip ettiği teknoloji ile geleceğe emin adımlarla ilerliyor.

Firma olarak misyonumuz; “İtimat Asansör” ve “itimatlift” adına yakışır kaliteli ve güvenli hizmet anlayışımızla yurt içinde ve yurtdışında tercih edilen öncü bir firma olmaktır. Alanındaki teknolojik ve mesleki gelişmeleri yakından takip ederek, belirlediği hedeflere ulaşırken; müşteri memnuniyetinden taviz vermeden, ürün kalitesini zirveye ulaştıran sektörde öncü firma olmak hedefini de firma vizyonu olarak belirledik.

Ürettiğimiz ürünlerin kalitesiyle müşterilerimizin itimatını kazanmak ve itimatın bir kez kazanılacağı gerçeğini ilke edinmek, asansörlerimizi kullanan herkesin can ve mal güvenliğini sağlamak, müşteri memnuniyeti odaklı bir hizmet anlayışı sunmak, satış sonrası hizmette kaliteyi sabit kılmak, istihdam alanı sağlayarak ülke ekonomisine katkıda bulunmak, ürettiğimiz ürünlerde ‘’İtimat” ve “itimatlift” farkını müşterilerimize hissettirmek çalışma prensiplerimizin ana kuralları diyebiliriz.”

Rate this item
(0 votes)
Haber Servisi

Asansör Vizyon Haber Servisi

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

reklam3

Son Tweetler

https://t.co/JhlvuQDSRf https://t.co/cGX1Z3tYxU
Derginiz yolda...Sağlıkla okumanız dileğiyle... https://t.co/e8PJ5Gexzf https://t.co/whrFFhYY5C
den/dan Instagram
asansorvizyondergisi https://t.co/f5GeBz3Adp . . . . . . . #asansörvizyondergisi #asansor #asansör #lift… https://t.co/5sVVWPcm8Z
Takip Et Asansor Vizyon on Twitter