2010 yılında Konya’da Ümit Kalkan ve Ramazan Sarıay ortaklığı ile kurulan Bİ-SA Lift Asansör toplam 1000 metrekare alana sahip fabrikasında; alanında profesyonel, bilgi ve deneyim sahibi 35 çalışanı ile başta asansör ray bağlantı elemanları olmak üzere asansör aksam ve parçaları üretiyor.

Döküm tırnak üretimi, ray bağlantı konsolları, halat şişesi, makina şasesi konularında üretim yapan firma, yapmış olduğu imalatların yanı sıra Türkiye’deki diğer asansör üretici firmalar ile yaptığı anlaşmalar ile 2014 yılından bu yana asansör malzeme satışı da yapıyor.

2014 yılında İbrahim Sarıay ve Ramazan Kalkan’ın da katıldığı Bİ-SA Lift Asansör, gerek sektörde gerekse asansör parçaları üretiminde daha güçlü bir firma olma yolunda çalışmalarına devam ediyor.

Bİ-SA Lift Asansör olarak değerli iş ortakları ve müşterilerinin katkılarıyla her geçen gün iddialı bir şekilde güçlerine güç katarak büyümeye devam ettiklerini kaydeden firma yetkilileri Konya Büsan Organize Sanayi Bölgesi’nde kurulu 1000 metrekarelik fabrikalarında ürettikleri; T1, T2, T3 döküm tırnak, ray bağlantı konsolları, halat şişesi, makina şasesi, asansör plastik aksamları ile satışını yaptıkları; kabin, kapı, makina motor, buton, ray, pano ve engelli platformları ile müşterilerinin hizmetinde olduklarını ifade etti.

Rate this item
(0 votes)
Haber Servisi

Asansör Vizyon Haber Servisi

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

reklam3

Son Tweetler

https://t.co/JhlvuQDSRf https://t.co/cGX1Z3tYxU
Derginiz yolda...Sağlıkla okumanız dileğiyle... https://t.co/e8PJ5Gexzf https://t.co/whrFFhYY5C
den/dan Instagram
asansorvizyondergisi https://t.co/f5GeBz3Adp . . . . . . . #asansörvizyondergisi #asansor #asansör #lift… https://t.co/5sVVWPcm8Z
Takip Et Asansor Vizyon on Twitter