BAKTERİ VE VİRÜSLERE KARŞI: CLEANLYTOUCH

CLEANLYTOUCH, bakteri ve virüsleri etkisiz hale getiren antimikrobiyal bakır filmi. Kendinden yapışkanılı ve yapışkansız olarak üretilen, temas edilen yüzeylerin bakteri ve virüslerden korunması amacıyla kullanılan CLEANLYTOUCH ile asansör butonları ve küpeşteler için de koruma sağlanabilir.

CLEANLYTOUCH bakterilere karşı nasıl çalışır?
Bakır iyonu önce bakterilerin hücre zarını deler ve içeriye girerek işgal etmeye başlar. Bakterilerin çoğalmasını sağlayan DNA’lara zarar verir. 2 saat içinde bakteri tamamen bakır iyonlarıyla kaplanır ve imha olur.

CLEANLYTOUCH virüslere karşı nasıl çalışır?
Bakır iyonu önce virüsü kopyalarmışçasına protein zarını açar ve RNA tahliye edilir. Ardından RNA replikasyonuna kesinti sinyalleri gönderilir, böylece DNA sentezi engellenmiş olur. Bakırın ürettiği engelleyici sinyallerle virüs varyantaları da önlenir ve virüs etkisiz hale gelir.

 

CLEANLYTOUCH nasıl kullanılır?
Günlük hayatın içerisinde temas ettiğimiz yüzeyler virüs ve bakteriler için konak alanı oluyor ve bu konak alanlarını çoğalmak için kullanıyorlar. Bu yüzeylere mecburen temas ettiğimizde ise yayılım gerçekleşiyor. CLEANLYTOUCH antimikrobiyal bakır filmi farklı yüzeylerin üzerine serilebilir ya da yapıştırılabilir. Üzerinde bulunan bakır tanecikleri sayesinde virüs ve bakteriler etkisiz hale gelir ve yayılım engellenir.

CLEANLYTOUCH antimikrobiyal etkiye sahip sertifikalı bakır ile üretilir, insan vücuduna kesinlikle zarar vermez.

Rate this item
(0 votes)
Haber Servisi

Asansör Vizyon Haber Servisi

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

reklam3

Son Tweetler

den/dan Instagram
Hayırlı bayramlar... https://t.co/QENKy5mQyi
den/dan Instagram
Kurban Bayramınız Kutlu Olsun😊 . . . . . . . . . . . . . #asansörvizyondergisi #liftvision #iyibayramlar… https://t.co/u6lEJjveWB
https://t.co/0HYiCqffwA
Takip Et Asansor Vizyon on Twitter