VİRÜSE KARŞI YERLİ SESLİ ASANSÖR KONTROL KİTİ!

Yerli Üretim
“VoiceBox” sesli asansör kiti ve yazılımı yerli üretim olup, sistem ve komutlar Türkçe olarak çalışıyor.

Türkçe Kullanım
Voice Box %100 Türkçe komutlar ile çalışıyor. Genişletilmiş komut sistemi ile ister "Asansör İkinci kat" isterseniz "Asansör kat iki" şeklinde komut verebilirsiniz.

Uyumluluk
Voice Box, tüm asansör tipleri ile uyumludur, tüm asansör tiplerinde çalışan bilen “Voice Box” sizler ile konforu ve hijyeni aynı anda tanıştırıyor.

 

Tüm dünyada yaşanan koronavirüs salgını sonrası dokunduğumuz her yere azami dikkat gösteriyoruz. Dokunmaktan çekindiğimiz yerlerden biri de asansör butonları. Bu soruna; asansörlere butonlar yerine ayak pedalları yerleştirmek, asansörü temassız buton ile çağırmak, dokunulacak yüzeyleri antimikrobiyal malzeme ile kaplamak gibi bir çok çözüm sunulurken yerli bir girişim tarafından geliştirilen “VoiceBox” adlı asansör kiti dikkat üzerine çekti.

Kablolu ve kablosuz akıllı ev ürünlerinin yanı sıra ve hayatı kolaylaştıracak teknolojiler geliştiren Xenon Smart firması, pandemi döneminde teması azaltmak amacıyla sesli komut ile asansör yönetmeyi sağlayan bir cihaz geliştirdi.
Bu sayede asansöre dokunmadan komut verebiliyor ve gitmek istediğiniz kata kolayca ulaşabiliyorsunuz. Tamamen Türkçe uyumlu bir şekilde geliştirilen ürünü kullanırken “Asansör ….. Kat” şeklinde komut vermeniz yeterli oluyor. Buton ya da pano özelliğine bakılmaksızın tüm asansör tipleri ile uyumlu olan “Voice Box” birkaç saat içerisinde kurulabiliyor ve aynı gün hizmete açılıyor.

Rate this item
(0 votes)
Haber Servisi

Asansör Vizyon Haber Servisi

Related items

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

reklam3

Son Tweetler

https://t.co/0cfns2Z2kz
https://t.co/PHF4u8Z7BK https://t.co/Y3m7vTM81F
RT @RHisarciklioglu: Bugünün küçük parmakları bir gün Türkiye’nin geleceğine imza atacaklar. TOBB ile Oda ve Borsalar olarak ihtiyaç sahibi…
Takip Et Asansor Vizyon on Twitter