EMF MOTOR, GÜCÜNÜ YÜZDE 30, VERİMLİLİĞİNİ 4 PUAN ARTTIRDI

EMF Motor, geliştirdiği teknolojiyle ürettiği motorlardan yüzde 30 daha fazla güç alacak ve 4 puan daha fazla verimlilik elde edecek.

Müşterilerinin enerji maliyetlerini düşürüp, üretim kayıplarını azaltmak, bir yandan da üretim hızlarını arttırarak yüksek kaliteli imalatlar için hassas çalışan motorlar üreten EMF Motor, teknoloji geliştirmeye yönelik çalışmalarına devam ediyor.

EMF Motor, ürettiği motorlardan %30 daha fazla güç alma ve 3-4 puan daha verimli hale getirmenin yolunu bularak patenti de aldı.

Konuyla ilgili açıklama yapan EMF Motor Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Basri Kayakıran, “LiProKa Motor prensinin manyetik akışını güçlendirerek aynı boyuttaki bir motordan yüzde 30’a varan daha fazla güç elde ediliyor. Aynı zamanda motor verimliliği 3 – 4 puan artırıyor. Alınan patent tüm dünyada geçerli. Ben de mucitler sınıfına girmenin haklı gurur ve mutluluğunu yaşıyorum.” dedi.

Rate this item
(0 votes)
Haber Servisi

Asansör Vizyon Haber Servisi

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

reklam3

Son Tweetler

https://t.co/JhlvuQDSRf https://t.co/cGX1Z3tYxU
Derginiz yolda...Sağlıkla okumanız dileğiyle... https://t.co/e8PJ5Gexzf https://t.co/whrFFhYY5C
den/dan Instagram
asansorvizyondergisi https://t.co/f5GeBz3Adp . . . . . . . #asansörvizyondergisi #asansor #asansör #lift… https://t.co/5sVVWPcm8Z
Takip Et Asansor Vizyon on Twitter