BLUES ASANSÖR, SEKTÖRDE 44 YILLIK TECRÜBE

1976 yılından itibaren asansör sektöründe üretim ve montaj faaliyetlerinde bulunan Blues Asansör sektörel tecrübe ve kapasitesi ile Türkiye’nin en büyük asansör markalarından biri olmayı başarmıştır.

Kuruluşu üzerinden geçen onlarca yılda üretim kapasitesini sürekli arttırmış ve asansör sistemlerinde ürün çeşitliliğine gitmiştir. Yolcu asansörleri, yük asansörler, villa asansör sistemleri, engelli asansörleri, araç asansör sistemleri ve diğer asansör çözümlerinde %100 yerli üretim yaparak gerek yurt içi gerekse yurt dışına ihraç etmektedir. Blues Asansör üretimini gerçekleştirdiği tüm asansör sistemlerinde komple paket satışı yanında proje ve montaj desteği de sunmaktadır. Şirketimizin yönetim ve üretim yeri İstanbul, Kartal’da E5 yolu üzerinde ulaşımı oldukça kolay bir lokasyondadır. 1976 yılından bu yana asansör sektörünün içinde bulunmanın verdiği tecrübe ve özgüvenle gerek yönetim gerekse üretim kısmında dinamik bir ekiple asansör sektörüne hizmet verme gayretindeyiz.

Ülkemizin ve dünyamızın içinde bulunduğu korona etkilerinin adeta yerleşik bir duruma geçtiği bu dönemde hem sağlık anlamında hem de sistemsel anlamda kendimizi yeniliyoruz. Teknolojinin desteklediği, küreselleşmenin avantajlarından yararlanarak yerli ürünlerimizin yurt dışına satışını gerçekleştiriyoruz. Ulusal ve uluslararası sertifikasyonlara sahip, sorunsuz üretim, kalite ve uygun fiyat politikası ile sunduğumuz hizmet ve ürünlerimizle gerek asansör firmaları gerekse son kullanıcıyı uzun yıllar kullanacakları ürünlerle buluşturmayı amaçlıyoruz. Ürünlerimizde yaptığımız yenilikler ile hem Blues Asansör markasının hem de sektörümüzün gelişimine katkıda bulunuyoruz. Satışını yaptığımız tüm ürünler gerekli testlerden geçmiş ve kriterlerine uygun olarak kullanım anında üst düzey konfor sunan ürünlerdir. Blues Asansör markası altında üretimini gerçekleştirdiğimiz tüm asansör sistemlerinde ar-ge yapılmış üst düzey malzemeler kullanılmaktadır. Tüm ürünlerimiz garantisi kapsamındadır.

Firmamızın iletişim bilgileri
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
+90 216 452 10 70 +90 530 640 88 61

Rate this item
(0 votes)
Haber Servisi

Asansör Vizyon Haber Servisi

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

reklam3

Son Tweetler

https://t.co/q3Ju1cUK4S https://t.co/EEiA3WQDO3
https://t.co/cje7quZgmO https://t.co/tZ6ZmOdsF2
https://t.co/0cfns2Z2kz
Takip Et Asansor Vizyon on Twitter