TASİAD, Toplantılarını Üyelerinde Yapmaya Devam Ediyor

Tüm Asansör Sanayici ve İş Adamları Derneği (TASİAD) Yönetim Kurulu, üyeleri ile bir araya gelerek, Yönetim Kurulu Toplantılarını üye firmalarında yapmaya devam ediyor.

Tüm Asansör Sanayici ve İş Adamları Derneği (TASİAD) Yönetim Kurulu, üyeleri ile bir araya gelerek, Yönetim Kurulu Toplantılarını üye firmalarında yapmaya devam ediyor.

 

Tüm Asansör Sanayici ve İş Adamları Derneği (TASİAD)Mart ayı Olağan Yönetim Kurulu toplantısını üyelerinden Ark Makine’nin ev sahipliğinde gerçekleştirdi. Ark Makine’nin İMES Dilovası’nda yer alan yeni fabrikasında gerçekleştirilen toplantıya, TASİAD Yönetimini yanı sıra Ark Makine Yönetim Kurulu Başkanı Armağan Kan da katıldı. Dernek faaliyetleri, gündem konuları üzerine görüş ve düşüncelerin paylaşıldığı toplantının sonunda TASİAD Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Fikret Gökhan, Armağan Kan’a yeni yerlerinin hayırlı olması dileği ile bir plaket takdim etti. Plaket takdiminin ardından Ark Makine’nin yeni fabrikası gezildi.

 

Forza Asansör ziyareti

Sektörde başarılı projelere imza atan TASİAD, her geçen gün üye sayısını arttırmaya devam ediyor. Yaptığı çalışmalar sektörde yankı bulan ve desteklenen TASİAD’a firmalar da kayıtsız kalmayarak üye olmaya devam ediyor. Son olarak TASİAD’a üye olan Forza Asansör, TASİAD Yönetim Kurulu Üyesi Yasemin Bulut tarafından ziyaret edilerek, Üyelik Belgesi Forza Asansör Genel Koordinatörü Serap Aydın’a takdim edildi.

 

 

Rate this item
(0 votes)
Haber Servisi

Asansör Vizyon Haber Servisi

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

reklam3

Son Tweetler

@MuzafferYasar42 @ieeedumlupnarcs @RoyalCert_TR @DumlupinarOBS @dpukonsey @ieeetrsb @Dputv @GundemAsansor Muzaffer… https://t.co/UtvlZgfZWm
@MuzafferYasar42 @RoyalCert_TR @emoorgtr @bursaemo @MMOtmmob @MMOBursa @Bursad1994 @asansormuh @Bursagundemi Yaptığ… https://t.co/zoC4tOWelx
Asansör Vizyon ve Lift Vision İOS ve Android mobil uygulamaları çok yakında sanal marketlerde
Takip Et Asansor Vizyon on Twitter