KAYSAD, TS EN 81-20 Eğitimi Verdi

Kayseri Asansör ve Yürüyen Merdiven Sanayicileri Derneği (KAYSAD),10 Şubat 2018 Cumartesi Günü Kayseri Ticaret Odası Toplantı Salonu’nda, TS EN 81-20 Standardı Eğitimi verdi.

Eğitimin eğitmenliğini Baş Denetçi Fehmi Pireci üstlenirken, bölgede faaliyet gösteren çok sayıda sektör temsilcisi de eğitime iştirak etti. Eğitimde yeni standart ile gelen temel değişiklikler anlatılırken, özellikle uygulama alanlarında karşılaşabilinecek aksaklıklar örnekler ile anlatıldı. Sektör temsilcilerinin sorularının da yanıtlandığı eğitimde dikkat edilmesi gereken hususların altı çizildi. 

 

KAYSAD Üyeleri yeni tebliği değerlendirdi

KAYSAD, 28 Mart 2018 tarihinde “Asansör İşletme, Bakım Periyodik Kontrol Yönetmeliği” taslağını değerlendirmek ve görüş alış verişinde bulunmak üzere kahvaltılı bir toplantı düzenledi. Toplantıya KAYSAD üyeleri iştirak eder iken, toplantıda yeni taslak üzerine yapılan değerlendirmeler tartışıldı.

 

Toplantıda söz alan KAYSAD Başkanı Naim Pedük, taslak içerisinde yer alan ve firmalar açısından faydalı veya sakıncalı tüm konular üzerinde tespitlerini sıraladı. Tespitler üzerinde karşılıklı görüş alışverişinin yapılarak görüşlerin not alındığı toplantı, katılımcıların sahada karşılaştıkları sorunların dinlenmesi ile tamamlandı. Toplantı KAYSAD Üyelerinin değerlendirmelerinin not alınması ve Bakanlığa iletilmek üzere ASFED’e sunulmasının kararlaştırılmasının ardından son buldu.

 

Rate this item
(0 votes)
Haber Servisi

Asansör Vizyon Haber Servisi

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

reklam3

Son Tweetler

@MuzafferYasar42 @ieeedumlupnarcs @RoyalCert_TR @DumlupinarOBS @dpukonsey @ieeetrsb @Dputv @GundemAsansor Muzaffer… https://t.co/UtvlZgfZWm
@MuzafferYasar42 @RoyalCert_TR @emoorgtr @bursaemo @MMOtmmob @MMOBursa @Bursad1994 @asansormuh @Bursagundemi Yaptığ… https://t.co/zoC4tOWelx
Asansör Vizyon ve Lift Vision İOS ve Android mobil uygulamaları çok yakında sanal marketlerde
Takip Et Asansor Vizyon on Twitter