ANASDER’DE, Görev Değişikliği

Anadolu Asansörcüler Derneği (ANASDER), 31 Mart Cumartesi günü Olağan Genel Kurulunu gerçekleştirdi. ANASDER Merkezinde gerçekleştirilen Genel Kurul’da tek liste ile gidilen seçimde  ANASDER’in başkanlık görevini Mustafa Demirbağ üstlendi.

Anadolu Asansörcüler Derneği (ANASDER), 31 Mart Cumartesi günü dernek merkezinde gerçekleştirdiği Olağan Genel Kurulunda yeni yönetimini belirledi. Eski Başkan Gürhan Cihaner’in tekrar aday olmadığı Genel Kurul, yeterli çoğunluğun sağlanmasının ardından yapıldı.

 

Genel Kurul açılışında bir selamlama konuşması yapan Gürhan Cihaner, tekrar aday olmayacağını, ancak sektöre ve dernek çalışmalarına ara vermeden destek olacağını söyledi. İki dönem boyunca kendisine destek olan tüm sektör paydaşlarına teşekkür eden Cihaner, sektörün önünde çözüm bekleyen ciddi sorunlar olduğunu, birlik ve beraberlik duyguları içerisinde bu sorunlara çözüm aranması gerektiğini ifade etti. Daha önce başlattıkları ve sektörün faydasına olan birkaç çalışmada eğer kendisine görev düşerse her konuda elinden gelen desteği esirgemeyeceğini yineleyen Cihaner, katılımlarından dolayı da herkese teşekkür etti.

  

Genel Kurul Gürhan Cihaner’in selamlama konuşmasının ardından Divan Kurulu Üyelerinin seçilmesi ile devam etti. Divan Başkanlığı’na Seyfi Aydınoğlu, Divan Üyelerine ise; Ali Osman Karademir ve Bekir Ökmen seçildiler. Divan Kurulu seçiminin ardından ilk olarak faaliyet ve denetim raporları okundu ve oylamaya sunuldu. Ardından tek liste ile gidilen seçimde; Mustafa Demirbağ, Hakan Başkaraağaç, Arif Bar, Tahir Karatekelioğlu ve Zafer Karabay’ın Yönetim Kurulu asil üyelerini oluşturduğu liste oybirliği ile kabul edildi. Listede, Yönetim Kurulu Yedek Üyeler; Erol Kulak, Salih Usta, Mehmet Kanaç, Ahmet Şimşek, Faruk Şan, Denetim Kurulu Asil Üyeler ise; Osman Aygün, Satılmış  Bulut, İrfan Karan’dan oluştu.

 

Oylamanın ardından dilek ve temenniler bölümüne geçilerek genel kurula katılan sektör temsilcilerine söz verilerek görüşleri dinlendi. Bu bölümde sektörde yaşanan sorunlar dinlendi ve çözüm önerileri tartışıldı.

 

Dilek ve temenniler bölümünün ardından genel kurul sona erdi.

 

ANASDER’in yeni Başkanı Mustafa Demirbağ oldu

Anadolu Asansörcüler Derneği’nin (ANASDER), 31 Mart Cumartesi günü gerçekleştirdiği 12’nci Genel Kurulunun ardından bir araya gelen yeni Yönetim Kurulu görev dağılımını yaptı. Buna Göre Yönetim Kurulu Başkanlığına Mustafa Demirbağ, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığına Hakan Başkaraağaç, Genel Sekreterliğe Tahir Karatekelioğlu, Saymanlığa Zafer Karabay, Üyeliğe ise Arif Bar seçildi.

 

Rate this item
(0 votes)
Haber Servisi

Asansör Vizyon Haber Servisi

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

reklam3

Son Tweetler

RT @IPEKUMUTDUNYASI: #DMDyibirlikteduyuralım çocuklarımız için mücadeleye devam @FOXTurkiye @FOXhaber @ShowTV @startv https://t.co/mXH8VO0o…
den/dan Instagram
Az önce bir fotoğraf paylaştı https://t.co/6S77FEfcNG
https://t.co/wBYsY4dQRc
Takip Et Asansor Vizyon on Twitter