2018 YILININ ENLERİ "TÜRKİYE’NİN EN GÜVENLİ ASANSÖRLERİ BELİRLENDİ"

Türkiye’deki asansör ve yürüyen merdivenleri denetleyen Hollandalı bağımsız denetleme kuruluşu Liftinstituut Solutions’un her yıl asansör ve yürüyen merdivenlerdeki güvenlik seviyesini üst düzeye çıkarmak amacıyla düzenlediği “Yılın En İyi Asansör ve Yürüyen Merdiven Yarışması” sonuçlandı.

Türkiye’de ses getiren ve katılımın her geçen sene giderek daha da arttığı yarışmada bu yıl “Milli Asansör ve Yürüyen Merdiven” teması kategoriler arasındaydı.

 

Liftinstituut Solutions önderliğinde Türkiye’de ikinci kez düzenlenen “Yılın En İyi Asansör ve Yürüyen Merdiven Yarışması” sonrası konut, AVM, otel gibi hayatın her alanında hizmet veren yerli ve yabancı firmalar beş ayrı kategoride ödül almaya hak kazandılar. İstanbul’da düzenlenen ödül törenine Liftinstituut CEO’su Marco Waagmeester ile Liftinstituut Solutions Avrasya Bölge Müdürü Süleyman Özcan katıldı.

 

Birbirinden başarılı projelerin yer aldığı yarışma sonrası “Yılın En İyi Asansör Montajı” ödülünü Ağaoğlu My Newwork projesi kazanırken, “Yılın En İyi Yürüyen Merdiven Montajı” ödülü ise Hiltown AVM projesinin oldu. Bakım kategorisinde ise; “Yılın En İyi Asansör Bakımı” Süzer Plaza’nın olurken, “Yılın En İyi Yürüyen Merdiven Bakımı” ise Quasar İstanbul projesine verildi.

 

Türkiye’nin parlayan yıldızları

Türkiye’deki asansörlerin ve yürüyen merdivenlerin güvenlik seviyesini üst seviyelere çıkarmayı hedefleyen Liftinstituut Solutions, bu yıl “Milli Asansör ve Yürüyen Merdiven” teması altında gerçekleştirdiği yarışmada ülkedeki asansör sektörünün parlayan yıldızlarına da ödül verdi. Ülke ekonomisinin büyümesine katkı sağlayan ve daha güvenli asansörlerin Türkiye’de üretilmesi konusunda çalışan Prolift Asansör “Milli Asansör Kategorisi” altında ödül almaya hak kazandı.

 

“Kaliteli projelerden seçim yapmakta zorlanıyoruz”

İki yıldır düzenlenen yarışmanın her geçen yıl daha da büyüdüğüne vurgu yapan Liftinstituut Solutions Avrasya Bölge Müdürü Süleyman Özcan, “Her yıl yurt dışında düzenlediğimiz ve dünyanın saygın ödülleri arasında yer alan Yılın En İyi Asansör ve Yürüyen Merdiven Yarışması’nı iki yıldır Türkiye’de gerçekleştiriyoruz. Asansörlerdeki güvenlik ve kalite seviyelerinin artması ve yarışmaya katılan proje sayısının her geçen yıl daha da artması nedeniyle ödülleri alacak projeleri belirlerken oldukça zorlanıyoruz. Bu sene Liftinstituut Solutions olarak ‘Milli Asansör ve Yürüyen Merdiven’ teması altında sektöre katkıda bulunan firmaları da değerlendirmeye dahil ettik.

 

Milli Üretim alanında yaptığı çalışmalarından dolayı PROLIFT Asansör firması ilk kez bu ödülü almaya hak kazanan yerli üretici oldu. Tüm bu çalışmalar bizleri mutlu ediyor” diye konuştu.

 

“Türkiye kaliteyi bir üst çıtaya taşıyor”

Türkiye’de üretilen asansör ve yürüyen merdivenlerdeki kalitenin her geçen gün daha fazla arttığını söyleyen Liftinstituut CEO’su Marco Waagmeester, “Global firmaların yer aldığı asansör ve yürüyen merdiven pazarında Türkiye de her geçen gün artan bir paya sahip. Türk firmaları bu sektöre yaptığı yatırımlar ile teknoloji ve kaliteyi bir üst çıtaya çıkartıyor. Hem yurt dışında hem de Türkiye’de düzenlediğimiz bu yarışmada bu kaliteyi açıkça ortaya koyuyor” diye konuştu. Toplam beş dalda dokuz ödül sahibini buldu. Ödüllü projeler ise şöyle:

 

 En İyi Asansör Montajı Projesi

 

 Ödüllü Proje: Ağaoğlu My Newwork

 

 Ödüllü Yüklenici: Schindler Asansör

 

 

 En İyi Yürüyen Merdiven Montajı Projesi

 

 Ödüllü Proje: Hilltown AVM

 

 Ödüllü Yüklenici: Otis Asansör

 

 

 En İyi Asansör Bakımı Projesi

 

 Ödüllü Proje: Süzer Plaza Projesi

 

 Ödüllü Yüklenici: Kone 

 

 

 En İyi Yürüyen Merdiven Bakımı Projesi

 

 Ödüllü Proje: Quasar Projesi

 

 Ödüllü Yüklenici: AG Melco Mitsubishi

 

 

 

 Milli Üretim Kategorisi

 

 Prolift Asansör

Rate this item
(0 votes)
Haber Servisi

Asansör Vizyon Haber Servisi

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

reklam3

Son Tweetler

@MuzafferYasar42 @ieeedumlupnarcs @RoyalCert_TR @DumlupinarOBS @dpukonsey @ieeetrsb @Dputv @GundemAsansor Muzaffer… https://t.co/UtvlZgfZWm
@MuzafferYasar42 @RoyalCert_TR @emoorgtr @bursaemo @MMOtmmob @MMOBursa @Bursad1994 @asansormuh @Bursagundemi Yaptığ… https://t.co/zoC4tOWelx
Asansör Vizyon ve Lift Vision İOS ve Android mobil uygulamaları çok yakında sanal marketlerde
Takip Et Asansor Vizyon on Twitter