EAYSAD’DA GELENEK BOZULMADI

27 Şubat’ta yapılan Genel Kurul ile yönetime gelen Başkan Mert Öğüşlü ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Ege Asansör ve Yürüyen Merdiven Sanayicileri Derneği (EAYSAD) tarafından geleneksel hale getirilen ‘Kahvaltılı Üye Bilgilendirme Toplantısı’nı devam ettirdi.

Ege Asansör ve Yürüyen Merdiven Sanayicileri Derneği (EAYSAD) tarafından geleneksel hale getirilen ‘Kahvaltılı Üye Bilgilendirme Toplantısı’ Şubat sonunda göreve seçilen Başkan Mert Öğüşlü ve Yönetim Kurulu üyeleri tarafından da sürdürüldü.

 

‘Kahvaltılı Üye Bilgilendirme Toplantısı’  14 Nisan Cumartesi günü Buca -Barınak Bahçe’de dernek üyelerinin katılımıyla gerçekleştirildi.

 

Programda bir konuşma yapan EAYSAD Yönetim Kurulu Başkanı Mert Öğüşlü dernek faaliyetlerini anlattı. Konuşmasında ‘Asansör İşletme ve Bakım Yönetmeliği Taslağı’ hakkında bilgi veren Başkan Mert Öğüşlü, Asansör Sanayicileri Federasyonu’na (ASFED) EAYSAD’ın katılımı ile ilgili olarak da üyelerin görüşlerine başvurdu. Programda görüşülen bir başka konu ise ‘Inelex 2018 Asansör Fuarı’ oldu.

Rate this item
(0 votes)
Haber Servisi

Asansör Vizyon Haber Servisi

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

reklam3

Son Tweetler

@MuzafferYasar42 @ieeedumlupnarcs @RoyalCert_TR @DumlupinarOBS @dpukonsey @ieeetrsb @Dputv @GundemAsansor Muzaffer… https://t.co/UtvlZgfZWm
@MuzafferYasar42 @RoyalCert_TR @emoorgtr @bursaemo @MMOtmmob @MMOBursa @Bursad1994 @asansormuh @Bursagundemi Yaptığ… https://t.co/zoC4tOWelx
Asansör Vizyon ve Lift Vision İOS ve Android mobil uygulamaları çok yakında sanal marketlerde
Takip Et Asansor Vizyon on Twitter