MESLEK LİSELİLER SCIENCE EXPO’DA YARIŞTI

Mesleki ve Teknik Anadolu Liseleri arasında Türk Hava Yolları (THY), Bursa Büyükşehir Belediyesi ve Bursa, Eskişehir, Bilecik Kalkınma Ajansı (BEBKA) öncülüğünde bu yıl yedincisi düzenlenen Turkish Airlines Science Expo’da “Meslekler Yarışıyor” isimli etkinliğe Has Asansör Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, ‘Elektrik-Elektronik’ ve ‘Metal Teknolojisi’ alanlarında katıldı.

Has Asansör Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi; THY, Bursa Büyükşehir Belediyesi ve BEBKA öncülüğünde bu yıl yedincisi düzenlenen Turkish Airlines Science Expo’daki “Meslekler Yarışıyor” başlıklı uygulamaya dayalı olan yarışmaya Metal Teknolojisi Alan Şefi Faik Hakanaslan liderliğinde; Recep Kadir Can Bayrak, Ömer Can Gürtekin, Emirhan Turan’dan oluşan ekip ile katılarak Bursa il birincisi oldular. Has Asansör Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ni en iyi şekilde temsil eden ekibe Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş tarafından tablet hediye edildi.

 

Ayrıca Elektrik-Elektronik Öğretmeni Serkan Gülşen liderliğinde; Mücahit Çağın, Mehmet Fatih Şeker, Emre Özen’den oluşan elektrik alanı öğrencileri de yarışmaya katılarak önemli bir deneyim yaşadılar.

Rate this item
(0 votes)
Haber Servisi

Asansör Vizyon Haber Servisi

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

reklam3

Son Tweetler

@MuzafferYasar42 @ieeedumlupnarcs @RoyalCert_TR @DumlupinarOBS @dpukonsey @ieeetrsb @Dputv @GundemAsansor Muzaffer… https://t.co/UtvlZgfZWm
@MuzafferYasar42 @RoyalCert_TR @emoorgtr @bursaemo @MMOtmmob @MMOBursa @Bursad1994 @asansormuh @Bursagundemi Yaptığ… https://t.co/zoC4tOWelx
Asansör Vizyon ve Lift Vision İOS ve Android mobil uygulamaları çok yakında sanal marketlerde
Takip Et Asansor Vizyon on Twitter