ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ'NDEN “ASANSÖRLERDE ENDÜSTRİ 4.0 DÖNEMİ” KONFERANSI

Bursa Uludağ Üniversitesi Mühendislik Fakültesi ev sahipliğinde "ASANSÖRLERDE ENDÜSTRİ 4.0 DÖNEMİ ve MÜHENDİSLİĞİN ÖNEMİ" başlıklı konferans düzenledi.

Bursa Uludağ Üniversitesi Mühendislik Fakültesi’nin ev sahipliği ile ‘Asansörlerde Endüstri 4.0 Dönemi ve Mühendisliğin Önemi’’ başlıklı konferans düzenlendi. Düzenlenen konferansa konuşmacı olarak RoyalCert Bölge Müdürü Muzaffer Yaşar katıldı.

 

Elektrik-Elektronik ve Makine Mühendisliği öğrencilerinin yoğun ilgi gösterdiği ‘Asansörlerde Endüstri 4.0 Dönemi ve Mühendisliğin Önemi’’ konferansına konuşmacı olarak katılan Yaşar, “Türkiye’de güvenli asansör oranı düşük bu konuda sektörü bilinçlendirme çalışmaları yapıyoruz. Her geçen gün Türk Asansör Sektörü ileriye gidiyor. Özellikle de sizler gibi genç mühendisler sayesinde asansör sektörü daha da ileri gidecek.” dedi. Konuşmasında asansörlerde yeni bir döneme geçildiğini ve Endüstri 4.0 dönemi ile sektörün yeni bir soluk kazanacağını dile getiren RoyalCert Bölge Müdürü Muzaffer Yaşar, asansör sektöründe mühendisliğe ihtiyacın artacağını da belirtti.

 

Asansör sektöründe bir mühendisin kaç farklı dalda ve nerelerde çalışabileceğini detaylı bir şekilde anlatan Yaşar, konferansa katılan öğrencilerle sektörel deneyimlerini paylaştı.

 

Konuşmasının sonunda, RoyalCert olarak öğrencilere sundukları staj ve iş imkânlarından da bahseden Yaşar, konferans sonunda RoyalCert’e, Uludağ Üniversitesi Mühendislik Fakültesi tarafından verilen eğitime destek teşekkür plaketini aldı.

 

Rate this item
(0 votes)
Haber Servisi

Asansör Vizyon Haber Servisi

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

reklam3

Son Tweetler

@MuzafferYasar42 @ieeedumlupnarcs @RoyalCert_TR @DumlupinarOBS @dpukonsey @ieeetrsb @Dputv @GundemAsansor Muzaffer… https://t.co/UtvlZgfZWm
@MuzafferYasar42 @RoyalCert_TR @emoorgtr @bursaemo @MMOtmmob @MMOBursa @Bursad1994 @asansormuh @Bursagundemi Yaptığ… https://t.co/zoC4tOWelx
Asansör Vizyon ve Lift Vision İOS ve Android mobil uygulamaları çok yakında sanal marketlerde
Takip Et Asansor Vizyon on Twitter