BURCU TÜRKEKUL KAPLAN & İLKER KAPLAN DÜNYA EVİNE GİRDİ

Ege Prolift Asansör'den Burcu Türkekul, 5 Mayıs 2018 Cumartesi günü Hilton Doubletree Airport Hotel İzmir'de İlker Kaplan ile hayatlarını birleştirdi. Asansör Vizyon Dergisi ve Vizyon Yayıncılık ailesi olarak bizler de genç çifti kutluyor, kendilerine bir ömür mutluluklar diliyoruz.

Ege Prolift Asansör'den Burcu Türkekul, 5 Mayıs 2018 Cumartesi günü Hilton Doubletree Airport Hotel İzmir'de İlker Kaplan ile hayatlarını birleştirdi.

 

Hilton Doubletree Airport Hotel İzmir’de yapılan Burcu Türkekul Kaplan ve İlker Kaplan çiftinin düğün törenine çok sayıda davetli katılırken asansör sektörünün tanıdık simaları da oradaydı.

 

Düğünde yapılan nikah törenide çiftin şahitliklerini; Bahtiyar Karakoç, Mevlüt Aksoy ve Mahmure Soğukkuyu yaptılar.

 

Asansör Vizyon Dergisi ve Vizyon Yayıncılık ailesi olarak bizler de genç çifti kutluyor, kendilerine bir ömür mutluluklar diliyoruz.

 

 

 

Rate this item
(0 votes)
Haber Servisi

Asansör Vizyon Haber Servisi

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

reklam3

Son Tweetler

@MuzafferYasar42 @ieeedumlupnarcs @RoyalCert_TR @DumlupinarOBS @dpukonsey @ieeetrsb @Dputv @GundemAsansor Muzaffer… https://t.co/UtvlZgfZWm
@MuzafferYasar42 @RoyalCert_TR @emoorgtr @bursaemo @MMOtmmob @MMOBursa @Bursad1994 @asansormuh @Bursagundemi Yaptığ… https://t.co/zoC4tOWelx
Asansör Vizyon ve Lift Vision İOS ve Android mobil uygulamaları çok yakında sanal marketlerde
Takip Et Asansor Vizyon on Twitter