ASANSÖR SEMPOZYUMU VE SERGİSİ ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

TMMOB Elektrik Mühendisleri Odası ve Makina Mühendisleri Odası adına İzmir Şubeleri yürütücülüğünde 18-20 Ekim 2018 tarihlerinde gerçekleşecek olan IX. Asansör Sempozyumu ve Sergisi hazırlık çalışmaları Düzenleme Kurulu, Yürütme Kurulu ve Danışmanlar Kurulu Toplantılarında alınan kararlar doğrultusunda devam ediyor.

Asansör Sempozyumu için 30 Eylül 2017 tarihinde MMO Tepekule Kongre ve Sergi Merkezi`ne gerçekleştirilen Düzenleme Kurulu Toplantısı’nda etkinliğin çerçevesinin belirlenerek başlanılan çalışmaların ardından Yürütme Kurulu Üyeleri beş kere bir araya gelerek program hazırlıklarını sürdürdü. 26 Nisan 2018 tarihinde 11. INELEX Asansör ve Asansör Teknolojileri Fuarı’nda asansör sektöründen temsilcilerden oluşan Sempozyum Danışmanlar Kurulu üyelerinin katılımıyla gerçekleştirilen toplantı ile sektörün beklentileri dile getirildi.

“Tasarım ve Teknoloji” ana temasıyla düzenlenecek sektörün en önemli buluşmalarından olan Asansör Sempozyumu’nda bu yıl bildiri oturumlarının yanı sıra panel, çalıştay, kurs ve çeşitli toplantılar düzenlenmesi planlandı.

 

Düzenlenen ilk toplantıların ardından sempozyumda ele alınacak bildiri konuları ve bildiri gönderim takviminin yer aldığı ilkçağrı broşürü sektör temsilcileri ve akademisyenler ile paylaşıldı. Bu duyurunun ardında şu an için sempozyum sekretaryasına önemli sayıda bildiri ulaşmıştır. Bu bildiriler Yürütme ve Değerlendirme Kurulları tarafından kontrol edilerek sonuçları yazarlarıyla paylaşılacaktır. Ayrıca Danışmanlar Kurulu Üyelerinden gelen önerilerde değerlendirilerek panel, çalıştay, kurs ve çeşitli toplantılar için konu başlıkları belirlenmiş ve bu konuların en geniş biçimde ele alınabilmesi için konunun tarafları ile görüşmeler devam etmektedir.

 

Sektör firmaları Asansör Sempozyumuna desteğin. sürdürüyor

Teknik oturumların yanı sıra sempozyum ile eşzamanlı düzenlenen ve ürün ve hizmet üreten önemli firmaların buluşacağı sergi için çalışmalar devam etmektedir. Yoğun ilginin olduğu serginin yanı sıra sempozyumda delegelerle paylaşılacak çanta, USB, bloknot ve düzenlenecek kokteyl için firmalar belli oldu.

Rate this item
(0 votes)
Haber Servisi

Asansör Vizyon Haber Servisi

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

reklam3

Son Tweetler

@MuzafferYasar42 @ieeedumlupnarcs @RoyalCert_TR @DumlupinarOBS @dpukonsey @ieeetrsb @Dputv @GundemAsansor Muzaffer… https://t.co/UtvlZgfZWm
@MuzafferYasar42 @RoyalCert_TR @emoorgtr @bursaemo @MMOtmmob @MMOBursa @Bursad1994 @asansormuh @Bursagundemi Yaptığ… https://t.co/zoC4tOWelx
Asansör Vizyon ve Lift Vision İOS ve Android mobil uygulamaları çok yakında sanal marketlerde
Takip Et Asansor Vizyon on Twitter