MMO SANAYİ PORTALI AÇILDI

TMMOB Makina Mühendisleri Odası, MMO Sanayi Portalı’nın yayın hayatına başladığını duyurdu. TMMOB Makina Mühendisleri Odası(MMO) tarafından hazırlanan ve Oda’nın sanayi üzerine bugüne kadar yapmış olduğu çalışmaların derlendiği “MMO Sanayi Portalı” yayın hayatına başladı.

Portalın açılışı TMMOB MMO tarafında yazılı basın açıklamasıyla duyuruldu. Basın açıklamasında şu bigilere yer verildi;

 “Odamız tarafından yürütülen sanayiye ilişkin çalışma ve etkinlikler köklü bir geleneğe dayanmakta, bugün de tüm hızıyla devam etmektedir. Odamız,  toplum yararları doğrultusunda; ülkemiz sanayisinin ve mühendislik mesleğinin ulusal çıkarlara uygun yönde gelişmesini, yaygın inceleme ve araştırmalarla sanayimize ve mesleğimize katkı sunmayı hedeflemektedir. Odamız bilimi, tekniği ve teknolojiyi izleme, yorumlama ve ülke çapında geliştirmeyi amaçlamakta, geçmiş çalışmalarından taşıdığı bilgi ve deneyimiyle birçok konuya ilişkin alternatif görüş ve öneriler ortaya koymaya çabalamaktadır.

 

Bu kapsamda sanayi üzerine yaptığımız yoğun çalışmaları derleyen MMO Sanayi Portalı’nın yayın hayatına başladığını duyurmak isteriz.

MMO web sitesi bünyesinde faaliyet gösterecek MMO Sanayi Portalı’nda, Yayınlar, Etkinlikler ve Basın Açıklamalarından oluşan üç ana bölüm yer almaktadır.

Yayınlar bölümünde, aylık olarak düzenli yayınlanan sanayi analizleri, Odamızın 1970’lerden bu yana yayınladığı kitaplar ve geniş yelpazedeki içerikleriyle Oda raporları ve alan araştırmaları yer almaktadır.

 

Etkinlikler bölümünde ise, 1962’den bu yana ülkemiz sanayisinde önemli bir yeri olan TMMOB Sanayi Kongreleri ve Türkiye’nin birçok ilinde gerçekleştirilen sempozyum ve paneller yer almaktadır.

 

MMO Sanayi Portalı’nda buluşmak üzere!

 

http://sanayi.mmo.org.tr/

 

Soru ve önerileriniz için: http://sanayi.mmo.org.tr/iletisim/

Rate this item
(0 votes)
Haber Servisi

Asansör Vizyon Haber Servisi

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

reklam3

Son Tweetler

@MuzafferYasar42 @ieeedumlupnarcs @RoyalCert_TR @DumlupinarOBS @dpukonsey @ieeetrsb @Dputv @GundemAsansor Muzaffer… https://t.co/UtvlZgfZWm
@MuzafferYasar42 @RoyalCert_TR @emoorgtr @bursaemo @MMOtmmob @MMOBursa @Bursad1994 @asansormuh @Bursagundemi Yaptığ… https://t.co/zoC4tOWelx
Asansör Vizyon ve Lift Vision İOS ve Android mobil uygulamaları çok yakında sanal marketlerde
Takip Et Asansor Vizyon on Twitter