BURSAD, URGE İLE ASANSÖR SEMPOZYUMU VE SERGİSİNİ KONUŞTU

Bursa Asansör Sanayicileri Derneği (BURSAD) 22 Eylül Cumartesi günü düzenlenen toplantıda Asansör Sektöründe uygulanması planlanan URGE Projeleri ile İzmir'de düzenlenecek olan Asansör Sempozyumu ve Segisi hakkında görüş alışverişinde bulundu.

Bursa Asansör Sanayicileri Derneği (BURSAD), üyeleri ile 22 Eylül Cumartesi günü kahvaltılı toplantıda biraraya gelerek Ticaret Bakanlığı destekli UR-GE projeleri ve TMMOB Makina Mühendisleri ve Elektrik Mühendisleri Odaları adına İzmir şubelerinin yürütücülüğünde gerçekleştirilecek olan Asansör Sempozyumu ve Sergisi hakkında görüş alışverişinde bulundu.

 

UR-GE Projeleri ile ilgili olarak bilgi veren  Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) Komite Başkanı Cem Bozdağ; “Ticaret Bakanlığı destekli projelerimiz uluslararası rekabetçiliği arttırmaya yönelik sektörümüzdeki yurtiçi ve yurtdışı faaliyetleri kapsayan büyük bir fırsattır ve değerlendirilmesi gerekir” dedi.

 

Ayrıca toplantıda TMMOB Makina Mühendisleri ve Elektrik Mühendisleri Odaları adına İzmir şubelerinin yürütücülüğünde gerçekleştirilecek olan Asansör Sempozyumu ve Sergisi ile ilgili de bilgi verildi. 18-20 Ekim 2018 tarihleri arasında İzmi’de, MMO Tepekule Kongre ve Sergi Merkezin’de gerçekleştirilecek olan sempozyuma BURSAD üyelerinin katılmalarının yararlı olacağı, sempozyumla birlikte ürün ve hizmet üreten kuruluşların katılacağı sergi ile doğrudan bilgilendirme ve etkileşimin sağlanacağı bir platform oluşturulacağı da toplantıda dile getirildi.

 

Rate this item
(0 votes)
Haber Servisi

Asansör Vizyon Haber Servisi

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

reklam3

Son Tweetler

RT @IPEKUMUTDUNYASI: #DMDyibirlikteduyuralım çocuklarımız için mücadeleye devam @FOXTurkiye @FOXhaber @ShowTV @startv https://t.co/mXH8VO0o…
den/dan Instagram
Az önce bir fotoğraf paylaştı https://t.co/6S77FEfcNG
https://t.co/wBYsY4dQRc
Takip Et Asansor Vizyon on Twitter