EAYSAD’DAN, LÖHER A.Ş.’YE FABRİKA ZİYARETİ

Ege Asansör ve Yürüyen Merdiven Sanayicileri Derneği (EAYSAD) 12 Ekim Cuma günü, Löher Asansör ve Yürüyen Merdiven A.Ş.'ye fabrika ziyareti düzenledi.

Ege Asansör ve Yürüyen Merdiven Sanayicileri Derneği (EAYSAD), yönetim kurulu üyeleri ile 12 Ekim 2018 tarihinde EAYSAD üyesi Löher Asansör ve Yürüyen Merdiven  A.Ş.’ye fabrika ziyareti düzenledi. Konu ile ilgili açıklama yapan EAYSAD Başkanı Mert Öğüşlü, “Derneğimizin üyesi olan Löher A.Ş.  1967 yılında asansör üretimi için kurularak faaliyetlerine başlamış, 1999 yılından itibaren de yürüyen merdivenler konusunda çalışmalarına hız kazandırarak, tamamen kendi tasarımları ile  Türkiye’den ilk defa yürüyen merdiven ihracatını gerçekleştirmiştir. Yerli asansör sanayicisinin desteklenmesi, bu günlerde daha da önem arz etmektedir. Bu amaç ile yapmış olduğumuz ziyarette yürüyen merdivenler konusunda da ciddi bilgiler edindik. Bizleri ağırlayan başta Sayın Ergin Aktaş ve ekibi olmak üzere, Löher Asansör firmasının tüm çalışanlarına misafirperverliklerinden dolayı teşekkür eder, başarılarının devamını dileriz.“ dedi.

Rate this item
(0 votes)
Haber Servisi

Asansör Vizyon Haber Servisi

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

reklam3

Son Tweetler

den/dan Instagram
asansorvizyondergisi https://t.co/f5GeBz3Adp . . . . . . . #asansörvizyondergisi #asansor #asansör #lift… https://t.co/5sVVWPcm8Z
https://t.co/kxtlr5NAlO
https://t.co/32QFeb6hzd
Takip Et Asansor Vizyon on Twitter