OKASDER , ASANSÖR PERİYODİK VE TESCİL KONTROLLERİ İLE İLGİLİ GÜNCEL SORUNLARI KONUŞTU

Orta Karadeniz Asansör ve Yürüyen Merdiven İş İnsanları Derneği (OKASDER) 24 Kasım Cumartesi günü Samsun Hilton Otel Toplantı Salonu'nda belediye ve muayene kuruluşlarının temsilcileri ile OKASDER üyesi asansörcüleri bir araya getirdi.

Orta Karadeniz Asansör ve Yürüyen Merdiven İş İnsanları Derneği (OKASDER) 24 Kasım Cumartesi günü Samsun Hilton Otel Toplantı Salonu'nda belediye ve muayene kuruluşlarının temsilcileri ile OKASDER üyesi asansörcüleri bir araya getirerek “Asansör Periyodik ve Tescil Kontrolleri ile İlgili Güncel Sorunlar” konlu bir panel düzenledi.

 

Toplantıya OKASDER üyesi çok sayıda firma temsilcisini yanısıra Samsun Atakum Belediyesi, Samsun İlkadım Belediyesi, Samsun Bafra Belediyesi, Sinop Belediyesi, Amasya Belediyesi, TSE Samsun Şubesi, Artıbel Muayene ve AYK Muayene kuruluşlarının temsilcileri katıldı.

 

Toplantının açılış konuşmasını yapan OKASDER Başkanı Atilla Verim, asansör periyodik ve tescil kontrolleri ile ilgili yaşanan sorunları tüm tarafları bir araya getirerek çözmeyi amaçladıklarını kaydetti. Yapılan toplantının yaşanan sorunlara çözüm üretilmesinde katkı sağlayacağına inancının tam olduğunu ifade eden OKASDER Başkanı Atilla Verim,  “OKASDER olarak sektörümüzün ve sektörümüz ile işbirliği içerisinde olan tarafların daha verimli çalışabilmesi için bu tip toplantıları daha sık yapacağız. Derneğimiz kurulduğu günden bu yana gerek üyeleri ile gerekse ilgili kurum ve kuruluşlar ile istişareye büyük önem vermektedir. Daha iyi ve sağlıklı bir işleyiş için son aramızdaki iletişim çok önemli. Katılımlarınızdan dolayı hepinize teşekkürlerimi sunarım.” diye konuştu.

Rate this item
(0 votes)
Haber Servisi

Asansör Vizyon Haber Servisi

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

reklam3

Son Tweetler

den/dan Instagram
asansorvizyondergisi https://t.co/f5GeBz3Adp . . . . . . . #asansörvizyondergisi #asansor #asansör #lift… https://t.co/5sVVWPcm8Z
https://t.co/kxtlr5NAlO
https://t.co/32QFeb6hzd
Takip Et Asansor Vizyon on Twitter