ISPARTA ASANSÖR SEKTÖRÜ YAPILAN ETKİNLİKLERLE BİR ARAYA GELDİ

Isparta asansör sektörü mensupları kahvaltıda, Isparta Üniversitesi öğrencileri ise The Institute of Electrical and Electronics Engineers (İEEE) Kulübü tarafından düzenlenen sempozyumda buluştu.

5 Aralık Çarşamba günü, Isparta Sanayi ve Teknoloji İl Müdürlüğü, Isparta Belediyesi, A tipi Muayene Kuruluşu RoyalCert ve Isparta asansör montaj ve bakım firmaları kahvaltıda bir araya geldi. Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Tufan Uysal; sektörün paydaşları ile bu ve bunun gibi toplantılarda buluşmanın, sorunlara ortak çözüm üretmenin öneminden bahsetti. Kahvaltı sonunda çekilen hatıra fotoğrafı ile sona erdi.

 

Süleyman Demirel Üniversitesi’nde Asansör Konferansı

Isparta Süleyman Demirel Üniversitesi’nde The Institute of Electrical and Electronics Engineers ( İEEE) Kulübü tarafından düzenlenen SDUTECH’18 etkinliğine RoyalCert Bölge Müdürü Muzaffer Yaşar konuk oldu.                             

 

Genç ve  dinamik mühendis adayları ile bir arada olmanın gururunu yaşadıklarını belirten Bölge Müdürü Yaşar, geleceğin mühendislerine Asansörlerde Endüstri 4.0 Dönemi ile sektörde mühendisliğin öneminden, asansör sektöründe kaç farklı alanlarda iş bulabileceklerinden ve bu alana yönelmek isteyen öğrencilere staj ve iş imkânlarından bahsetti.

 

RoyalCert Bölge Müdürlerini misafir etmekten dolayı duydukları memnuniyeti dile getiren IEEE Kulübü,  verdikleri hizmetten ve bilgilendirmeden dolayı  Bölge Müdürü Yaşar’a teşekkür plaketleri takdim etmeleri ile konferans son buldu.

Rate this item
(0 votes)
Haber Servisi

Asansör Vizyon Haber Servisi

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

reklam3

Son Tweetler

den/dan Instagram
Hayırlı bayramlar... https://t.co/QENKy5mQyi
den/dan Instagram
Kurban Bayramınız Kutlu Olsun😊 . . . . . . . . . . . . . #asansörvizyondergisi #liftvision #iyibayramlar… https://t.co/u6lEJjveWB
https://t.co/0HYiCqffwA
Takip Et Asansor Vizyon on Twitter