“GELECEKTE VAR OLMAK İÇİN DEĞİŞİM YÖNETİMİ”

Beka Yönetim A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Ayşe Soysal; "Şirketinizin beka sorunu var ise Beka Yönetim her zaman sizin için var…"

Asansör sektörünün de yakından tanıdığı Ayşe Soysal; bilgi ve tecrübelerini, yönetim ve iş koçluğu yöntemi ile hayata geçirmeyi tercih ederek 2016 yılında “Beka Yönetim ve Pazarlama A.Ş.”yi kurduklarını söyledi.

Beka Yönetim olarak Türkiye’nin içinde bulunduğu dalgalı dönem ile başa çıkmanın yollarını paylaşmak amacıyla “Değişim Yönetimi” eğitimleri düzenlediklerini kaydeden Soysal, işletme sahiplerini ve öğrencileri bir araya getirerek “Gelecekte Var Olmak İçin Değişim Yönetimi” sloganı ile geleceğin ve geçmişin konuşulmasını sağladıklarını söyledi.

 

“Programlarımızda, ana kuşakta var olan tecrübe ile ikinci ve üçüncü kuşakta var olan teknoloji ve bilişimin kesişme noktasını çeviklik ile yakalayabilenlerin değişimde başarı gösterdiklerini, dalgaların itici gücü ile anlatıyoruz. Evet, yaşadığımız bu dalgalı günlerde, dalgalar ile dans etmenin, sörfün püf noktalarını sevenleri ile paylaşıyoruz.” diyen Ayşe Soysal, sosyal sorumluluk çerçevesinde gerçekleştirdikleri bu etkinlikleri sürdüreceklerini ve değişim için en ufak bir kıvılcım taşıyan herkese destek olmak için yola çıktıklarını ifade etti.

 

Beka Yönetim Kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı Ayşe Soysal etkinliklerde sanayi ile tanışmasını, hayata karşı farkındalığının oluşum sürecini, değişimi kucaklamanın öncelikle kendini değiştirmekten geçtiğini tecrübeleri ile paylaştığını söyleyerek etkinliklerdeki hedeflerini “Değişime karşı farkındalığın oluşmasını sağlamak” olarak gösterdi.

 

“Başarmak, sadece başlamakta gizlidir. Gücünü istemekten alır. Sonucu mücadele ruhunda bulur. Fakat her aşamada zekice çevik olmak gerekir.” diyen Ayşe Soysal şunları söyledi: “Hayatımızda çocukluktan, yaş aldığımız dönemlere kadar oynadığımız her oyunda birtakım kurallar olduğunu bilir ve kabul ederiz. Bilmediğimiz bir oyun ile karşılaştığımızda ‘Kuralları nedir bu oyunun?’ sorusu belki de ilk cümlemizdir.

Peki, geleceğimizde büyük etkisi olan ‘Yönetim Oyunu’nun da kuralları olduğunu neden kabul etmiyoruz? Neden öğrenmeye çalışmıyoruz? Neden herkes kendi koyduğu kuralın, oyunun asli kuralı olduğuna inanıyor? Neden kendi gerçeği ile olması gereken gerçeği birleştiremiyor?

 

Neden? Neden? Neden?...

Cevabını bildiğimiz birçok nedenli soru var.

 

Tüm sorularımızın cevabını ‘Veriye Dayalı Organizasyonel Yönetim Sistemleri’ kurarak bulabiliriz.

 

İşte yaptığımız etkinliklerde, yola çıkaracak yöntemleri ve çözümleri konuşuyoruz. Karşılıklı tecrübelerimizi paylaşıyor, kuşakların birbirinden beklentilerini ve yapabileceklerini dinliyoruz.

 

Bir vefa borcu olarak asansör sektöründe de bu tarz etkinlikler düzenlemek istiyoruz.

 

Etkinliklerimize gösterilen yoğun ilgiden de anladığımız üzere gelecekte var olmak herkesin arzusu. Fakat kendilerini korkuların yönetmemesi için de bir rehbere ihtiyaçları var.

 

Yolu değişimden geçen herkese başarılar…”

Rate this item
(0 votes)
Haber Servisi

Asansör Vizyon Haber Servisi

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

reklam3

Son Tweetler

Yeni sayımız dağıtımda... https://t.co/d3MTwuT2wo
den/dan Instagram
Yeni sayımız yolda... https://t.co/VJMxkCluG4
16-18 Mart 2020'de Cezayir'deyiz https://t.co/MA2iaImwPi
Takip Et Asansor Vizyon on Twitter